Masturbacja

raff22

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
dajcie rady , do czego sobie wlozyc penisa i jechac
bo znudzila mi sie reka
 

Griffith

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
Zawsze możesz sobie kupić sztuczną pochwę jak ci ręka zbrzydła.
 

TRM

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Czyżbyś American Pie nie oglądał?... odpowiedź masz na talerzu... :D dosłownie i w przenośni. Poza tym...:

Nie da ci żona, nie da Ci siostra,
tego co da Ci "Zosia rączkowska"... :D

Nie ma to jak ostra jazda prawą łapką... no chyba, że ktoś jest mańkutem... ;)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Dawniej, jak laku btakowało. A w braku laku i wosk dobry.
Znacznie mniejsza przyjemność.
 

nalogowy_onanista

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
masturbacja i sex to dwie rozne sprawy i nie mozna tego porownywac, ani w zaden sposob jedno drugiego nie wyklucza i w niczym nie przeszkadza... Uprawiam sex ze swoja dziewczyna prawie codziennie i to naprawde dobry i wyuzdany, duzo eksperymentujemy, a mimo to masturbuje sie codziennie i moja o tym wie, akceptuje i czesto patrzy jak to robie. a ja lubie walic konia bo moge to zrobic praktycznie wszedzie, zajmuje mi to pare minut a stres puszcza w momencie...
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
nalogowy_onanista napisał:
a ja lubie walic konia bo moge to zrobic praktycznie wszedzie, zajmuje mi to pare minut a stres puszcza w momencie...

Zainwestuj w krem do rąk,musisz dbać o swoją drugą połówkę.
 

ko111

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zamiast ręki po prostu użyj takie urządzenie jak wygodny masturbator dla faceta spider realism masturbator intense. Cena w miarę.
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
mam pytanie; czy masturbacja w półwzwodzie jest zdrowa czy może mieć jakieś przykre konsekwencje w przyszłym życiu (chodzi o zaburzenia w wzwodzie)
 
J

jagnam

Guest
A ja jestem zdania,że nie ma w tym niczego złego oraz ,że jest to bardzo przyjemne. Tak więc czemu niby mamy sobie odmawiać takiej przyjemności? Jestem zdania,że każda z nas powinna mieć w zanadrzu wibrator. Można się nim bawić samodzielnie albo z drugą osobą.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Kmicic_IQ130 napisał:
mam pytanie; czy masturbacja w półwzwodzie jest zdrowa
trudne pytanie Kmicic.tak się już dłuższy czas zastanawiam ,jak Ci pomóc.

Jak w półwzwodzie to chyba na wpół zdrowa,a w połowie niezdrowa,czyli bilans na zero
 
S

Spamerski

Guest
Proponuję wykonywać ją w trakcie półobrotu, wówczas siła odśrodkowa powinna niwelować negatywne skutki :crazy:
 
Do góry