Masturbacja

A

Aulelia

Guest
Kobietom też nie staje ? :]

Oto samo chcialam zapytac, no coz, w niektorych przypadkach widac pewne hm.. anomalie? Chociaz Monice pewnie chodzilo o brak suchosci pochwy podczas stosunku spowodowanej nadmiernej masturbacji, ale kto ja tam wie. To cos w rodzaju "Co autor ma na mysli" :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Oto samo chcialam zapytac, no coz, w niektorych przypadkach widac pewne hm.. anomalie? Chociaz Monice pewnie chodzilo o brak suchosci pochwy podczas stosunku spowodowanej nadmiernej masturbacji, ale kto ja tam wie. To cos w rodzaju "Co autor ma na mysli" :D

Nie, ale nadmierna masturbacja nawet u kobiety moze zmniejszyc doznania, sprawic, ze nie bedzie jej tak przyjemnie jak zawsze i bedzie musiala zaspokoic sie reka, bo inaczej nie bedzie mogla. W tym sensie. Dlatego zadne uzaleznienie nie jest dobre, wszystko, ale z umiarem.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie.. poprostu mogą sobie pomarzyć o orgaźmie ;)


A jeśli chodzi o doświadczenia ;)

Moja dziewczyna była u mnie cały tydzień i uprawialiśmy seks w moim pokoju tylko zamknelismy drzwi a rodzice byli w domu ;) troszke sie bałem ale i tak super było :) nie nakryli nas :)

A ja przed daniem ostrzeżenia dam Ci szansę na wybronienie się i być może uniknięcie jego, jak mi odpowiesz na pytanie: co do cholery Twój post ma wspólnego z masturbacją? o_O
 
A

Aulelia

Guest
Moja dziewczyna była u mnie cały tydzień i uprawialiśmy seks w moim pokoju tylko zamknelismy drzwi a rodzice byli w domu ;) troszke sie bałem ale i tak super było :) nie nakryli nas :)

Wiesz, nie wiem jak reszta, ale ja się lekko wzdrygam, gdy ktoś się nadmiernie ... zwierza.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Wiesz, nie wiem jak reszta, ale ja się lekko wzdrygam, gdy ktoś się nadmiernie ... zwierza.

Rozni sa ludzie. Moj chlopak tez kiedys jakiejs znajomej z netu zbyrt duzo naszego zycia lozkowego opisal, ale pogadalam z nim i wole by juz tak nie robil. no, ale wiem, ze nie robil tego w zlej wierze, jeden po prostu wylewny w tych sprawach, inny nie. to jeszcze nie zdrada tak komus opisywac.
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
W XVIII stuleciu filozof francuski Denis Diderot pisał, że onanizm jest pożyteczny dla młodych mężczyzn, zwłaszcza jako środek pomagający odzyskać równowagę duchową. Zadziwia trafność uwagi. Zauważcie, że współcześni specjaliści uważają, że jedną z najczęstszych przyczyn onanizmu wśród dorastającej młodzieży jest jej nieumiejętność zaadaptowania się w społeczeństwie, stałe niepokoje i stresy.
Generalnie w masturbacji nie ma nic złego. A przy okazji zmniejsza ryzyko zachorowania na raka prostaty. :)
 
B

basic30

Guest
W XVIII stuleciu filozof francuski Denis Diderot pisał, że onanizm jest pożyteczny dla młodych mężczyzn, zwłaszcza jako środek pomagający odzyskać równowagę duchową. Zadziwia trafność uwagi. Zauważcie, że współcześni specjaliści uważają, że jedną z najczęstszych przyczyn onanizmu wśród dorastającej młodzieży jest jej nieumiejętność zaadaptowania się w społeczeństwie, stałe niepokoje i stresy.
Generalnie w masturbacji nie ma nic złego. A przy okazji zmniejsza ryzyko zachorowania na raka prostaty. :)

Więcej w temacie na www.masturbacja.xaa.pl
 

WujekDobraRada1

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
wszystko zależy i tak, od tego jak się czujemy z partnerem partnerką. \bo równie dobrze możemy przy pomocy fajnych zabawek zabawić się lepiej sami, a jest tych zabawek troche. oczywiscie zabawki i dwojka w lozku to znacznie znacznie lepiej.

ostatnio kupiłem na bunga-bunga.waw.pl zażewisty kremik i do tego małe co nieco dla mojej małej i..... szaleństwo. powiem wam,że takie zabawki są konkretne \;0 tyle, że trzeba wiedzieć czy gruga polowa sie na to zgadza, a powinna chyba co nie?
 

Cichy's

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konin
Szok kurcze, takich eksperymentów to jeszcze nie robiłem :) A to z wanną to chyba nie bezpieczne gdyż organizm przyzwyczai się do zimna to nie czuje ciepła i wtedy można się z lekka poparzyć :) nie mam racji? ;>
No ale cóż, różne rzeczy się zdarzają :)
Moi kumple wkładają penisa do butelek (np. od Nestea, dlaczego? Bo duży otwór) ;)

Ja używam normalnej formy masturbacji, żadko to robię gdyż moja partnerka pozwala mi na wiele rzeczy :)

Miłej zabawy :)
 

nerwus

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hehe może trzeba Wam kobiety po prostu :D

http://www.youtube.com/watch?v=wE5HOHw_tcU
 

Anika81

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Wiele kobiet udaje że się nie zaspakaja samodzielnie :tongue: co jest rzecz jasna nie prawdą.... my też to często robimy, pod prysznicem, w wannie, a nawet używając przedmiotów codziennego użytku. ;-) tylko społeczeństwo w jakim żyjemy, zakłada nam knebel na twarz... No cóż seks w różnej postaci to często temat tabu.
 
K

konrad1221

Guest
Wiele kobiet udaje że się nie zaspakaja samodzielnie :tongue: co jest rzecz jasna nie prawdą.... my też to często robimy, pod prysznicem, w wannie, a nawet używając przedmiotów codziennego użytku. ;-) tylko społeczeństwo w jakim żyjemy, zakłada nam knebel na twarz... No cóż seks w różnej postaci to często temat tabu.
no prosze w koncu jedna napisala prawdę;)
 
Do góry