Maść na hemoroidy - jaka?

TheJim

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Właśnie, jaką maść na hemoroidy możecie polecić? Sprawa dość krępująca, ale być może polecicie coś dobrego...
 

maciej29

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci maść ANUREX. Co prawda próbowałem tylko jej, nie miałem styczności z innymi, ale muszę powiedzieć, że bardzo mi pomogła. W zasadzie jedna tubka i po dwóch tygodniach znacznie ulżyło ;)
 

TheJim

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ale to można kupić spokojnie w aptece czy jest na receptę? Bo jeśli to drugie to raczej dziękuję, póki co nie mam zamiaru udawać się do lekarza, bo nie ma tragedii...
 

maciej29

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bez recepty, w zasadzie to zamówiłem ją przez internet, za namową osób na pewnym forum. W sumie zaryzykowałem, ale na szczęście nie żałuję.
 

TheJim

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Poszukam informacje na temat tego preparatu i jeśli polecasz, a pewnie znajdę też inne zadowolone osoby to kto wie. Bo dobry środek na trudne problemy jest wart każdych pieniędzy...
 

ccv

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
słyszałem od znajomego, że anurex jest dobrym lekiem. No, ale to nie jest maść :p To coś w rodzaju leczenia zimnem. Adres, który podaj kolega przede mną się zgadza, czyli mówimy o tym samym leku ;) słyszałem o nim wiele pozytywnych opinii (pierwszy raz słysze, że to maść :p). Pozdrawiam serdecznie :)
 

krzysiu000

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Anurex to nie maść. To lek do wymrażania hemoroidów. Przyznaję, że skuteczny. Ja miałem hemoroidy i miałem oakzję stosowac Anurex, który na szcęści mi pomógł.
 

aida44

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam 26lat i hemoroidy od 13tego roku życia. Czasem wewnątrz, czasem zewnątrz. Nie pamiętam, kiedy ostatnio nie miałam ich. Maści oczywiście pomagały, ale na krótko. Przejęłam je genetycznie-po mamie. Od najmłodszych lat miałam bardzo często zaparcia, uprawiałam sport-bardzo dużo biegałam -przez 4lata 8-12km codziennie, w późniejszych latach ciężka praca fizyczna itd. Teraz mam siedzącą pracę. Jest różnie. Raz lepiej, raz gorzej, ale jakoś sobie radzę. Nie,że polubiłam tej chorobę, ale nauczyłam się z nią żyć. Nie jesteście sami. Pozdrawiam
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Polecam również Anurex. Chociaż ja nigdy nie miałem hemoroidów, ale wiem, ze dobry jest ten preparat z otoczenia ; )
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
Ja co prawda nie mam problemów z hemoroidami, ale moja babcia ma. Znam najlepszą metodę, która jest w stanie was wyleczyć. To zabrzmi trochę dziwnie ale to nie żart ani kpina. Trzeba sobie w odbyt wsadzić kawałek surowego ziemniaka. wiem, jak to brzmi, ale mojej babci to pomogło. Nie jest to żaden znachorkowy sposób tylko z profesjonalnej książki lekarskiej. Może się komuś przyda.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Hehe, tez mi się gdzies obiło o uszy z tym ziemniakiem ;p chociaz jak pisałem, nie mialem nigdy z hemoroidami problemów, i nikt z rodziny, znajomych nie stosował tej metody ;p
 
I

Infiner

Guest
A czy to da się ogólnie wyleczyć?
Wiecie,że ponad połowa populacji w Polsce choruje na hemoroidy? Sam odsyłam Was na stronę:
http://leczymyhemoroidy.pl/informacje/domowe-sposoby-hemoroidy/

Na której można sobie poczytać o domowych sposobach na radzenie sobie z tym schorzeniem. Są rózne patenty, za pomocą których można pokonać tę chorobę. A przynajmniej sprawić,że będzie nam przynosiła najmniej bólu.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Jeśli lekarz Ci radzi to znaczy, że wie o czym mówi i na Twoim miejscu bym kupil. Sam miałem hemoroidy i brałaem te ziłka ( na szczęscie potem na szczęście w duzej mierze przeszło).
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Nie do konca. Jest to choroba przewlekła I chyba tylko leczenie operacyjne jest w stanie usunać je całkowicie (chociaż to równiez nie daje CI pewności,że hemoroidy w przyszłości nie powrócą) Jendak po wzięciu tych ziół byla bardzo duża ulga. Wczesniej paliło mnie tak, że nie mogłem nie tylko wysiedzieć ale równiez przy leżeniu je czułem. Teraz już nie mam objawów. Wiadomo raz na jakiś czas coś zapiecze ale wystarczy wtedy maśc.
 

Malgorzata90

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Katowice
Cześć, gdzieś słyszałam, że zmiana diety również może pomóc. Moja mama męczy się z tym problemem od wielu miesięcy ... :( Co jej kupić? Może jakieś zioła? Proszę doradźcie, bo już nie wiem, co mam robić :(
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Zapytaj w aptece o proktologiczną maść recepturową. Ja taką ostatnio mamie odbierałam w aptece DOZ. Mają krótkie terminy, więc jak masz gdzieś po drodze, to warto do nich zajść, bo może odbierzesz nawet na drugi dzień.
 
Do góry