Masaże w Spa

K

kamillaaa1

Guest
Gdzie najlepiej wybrać się do SPA z nastawieniem na relaksujące masaże.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ciężko napisać tak "ogólnie" o spa. Najlepiej sprawdź oferty ze swojej okolicy, zobacz jakiego rodzaju masaże oferują i sprawdź na własnej skórze,
bo inaczej się nie dowiesz. Ewentualnie popytaj znajomych, którzy chodzili na spa w twoim mieście :)
 

kasik0201

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja chodze do CKR pod Warszawa i jestem zadowolona :) jesli ktos mieszka w Warszawie lub okolicach to polecam :)
 

brainiak

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
53
Punkty reakcji
1
około 3 godzin od Warszawy, na Mazurach znaleźliśmy z żoną bardzo fajny ośrodek. W sumie pojechaliśmy tak spontanicznie w piątek po pracy, bez wcześniejszego rezerwowania. Powiedzieliśmy sobie jedziemy na północ jak nam się coś spodoba to się zatrzymamy. W internecie po drodze żona zaczęła szukać i trafilismy na ośrodę Dr Ireny Eris. Żona stosuje jej kosmetyki i w sumie powiedziała jedźmy tam.
Spa z zewnątrz wygląda tak jak by zostało zbudowane dawno temu, więc pierwsze wrażenie nie zachwyciło nas … ale gdy weszliśmy było coraz lepiej. Miła obsługa, cudowne jedzenie, basen na którym można pływać, pływać i pływać. Do tego zamówiliśmy sobie dodatkowe zabiegi. Żonie bardzo się podobało. Tak więc nasz pobyt był udany.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
W Poznaniu koniecznie wybierzcie się do http://www.goodtimedayspa.eu/. Nie jest to co prawda ośrodek położony gdzieś w lesie, ale relaks gwarantowany. wystrój piękny. Czujesz się luksusowo i luźno jednocześnie, masaże bajka!!!
 

Marta_34

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ośrodków spa jest wiele w każdym mieście, trzeba poszukać.
 

ewka55

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Byłam raz na profesjonalny masażu w spa. Polecam, naprawdę odprężenie w 100%. Ostatnio wraz z mężem zakupiliśmy wannę spa. Teraz relaks i komfort jest dużo przyjemniejszy.
 
Do góry