Marynarka do jeansów

Arhol

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Witam, jak w tytule zastanawiam się jaka marynarka pasowała by do jeansów, niestety w internecie znalazłem niewiele interesujących ofert tego typu marynarek. Jeżeli chodzi o kolor jeansów to różnie,ciemne,jasne (ale raczej ciemno-granatowe będą) i pytanie która z marynarek na tej aukcji http://allegro.pl/item1178452875_marynarki_sztruksowe_na_miare_nowosci_2010.html będzie najlepiej pasować? aha jeżeli już ktoś oceni to prosiłbym o zdanie o czarnych marynarkach ponieważ nie będę kupował białej/brązowej itd :).

No i czy w ogóle pasuje któraś z tych marynarek do jeansów :p.
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
czarne marynarki pasuja do jeansow. Fajne jest to, ze szyja ja na miare, jak dobrze sie zmierzysz i dobrze ja uszyja, to bedzie super leżała. Ja jednak nie przepadam za sztruksem, ale kwestia gustu, wiadomo.
Pierwsza, czarna wydaje mi sie fajna. W ogole fajny zestaw czerni z biela, lubie tak;]
 

kocham_Cie_Facet

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
a co Cię to ?
Dobrze trafiłeś bo znam się na rzeczy..

Kiedyś było to nie do pomyślenia ale nie dziś..
Mówisz o czarnej marynarce ?!
Więc pamiętaj ze z bielą wygląda ładnie ale tez oficjalnie
nie szkodzi ze masz jeansy ;)
Super sprawa jest z błękitem i czerwienią ..

Polecam wybrać się do sklepu z marynarkami.Najlepiej do drogiego (nie musisz przecież tam kupować )
tam już bardziej kompetentni pracownicy udzielą Ci wskazówek ;)
Koszulki_Ibisza_2154032.jpg


115112.jpg




No leci mecz..!
A jego,golonki i piwa nie ma nadal :(
 

Arhol

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
No cóż dzięki za odpowiedzi... tak na zakończenie czy ta marynarka pasuje ogólnie do jeansów? http://www.mmsuits.pl/index.php?products=product&prod_id=66 czy lepiej kupić jakąś sztruksową z tej firmy?
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
Moim zdaniem pasuje do dzinsow i nie tylko. dodajesz czarne spodnie i masz praktycznie garniak. Osobiscie brałbym ta druga.
No i wiadomo- len na pewno bedzie cienszy od sztruksu
Do kolezanki wyzej- wrzucanie zdjecia Krzysia nie bylo dobrym pomysłem. Jego stylizacje sa z reguły przekombinowane, tak samo jak ta wyzej. Tiszert z budda? Do tego za duzo badziewa na rekach, razem z ta wyeksponowana klamra od paska daja efekt profesjonalnego zbieracza aluminium. Do tego co on ma na szyi? Szalik, czy jakas obroże? Bo nie do konca widac. Marynarka tez kiepska, kroj fajny ale bez tego purpurowego konturu
 

Arhol

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Tą drugą? czyli jakąś ze sztruksu? czy źle zrozumiałem :)?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Do jeansów bardziej pasowałaby taka sztruksowa marynarka właśnie, ewentualnie jakaś sportowa, ale chyba nie taka od garnituru. Zdecydowanie z jakiegoś innego materiału. No i musi być dobrze dopasowana, żeby dobrze leżała a nie wisiała na Tobie :) Marka jest już raczej mniej ważna.
 

Arhol

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
No cóż po zastanowieniu się postanowiłem wybrać tą marynarkę http://www.mmsuits.pl/index.php?products=product&prod_id=53 . Z tych innych które są do wyboru ta mi się najbardziej podoba :).
 

Arhol

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Pytanie kolejne, jakie buty nosić do takiego zestawu? Z góry odrzuciłem trampki i jakieś sportowe półbuty, ale nie wiem jakie by inne wymyślić? Zna ktoś sklep/aukcje z jakimiś fajnymi półbutami które byłyby eleganckie, ale pasujące do takiego zestawu??

Obecnie noszę do nich kowbojki :p, ale przykryte spodniami zazwyczaj...
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Pani "znająca się na rzeczy" i stylizacja pana Krzysia. To się nie ima.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
http://www.mmsuits.nazwa.pl/mmsuits/sztruks/G1/2.jpg

ta... mam bardzo podobną. Do tego jeansy, biała koszulka + ...trampki :D Tak... uwielbiam się tak ubierać i tą Ci polecę. :)
 
C

Crockett

Guest
Do niebieskich czy też jasno niebieskich jeansów lepsza jest marynarka w kolorze jasnym. Do ciemniejszych niebieskich, granatowych czy czarnych nawet ciemna czyli brązowa lub czarna. Oczywiście nie musi być sztruksowa chyba, że tak sobie Arhol życzy.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem do jeansów zdecydowanie czarna lub ciemna marynarka,takie połączenie uważam za najlepsze i można w nim śmiało chodzić nawet na co dzień,jako taki bardziej elegancki styl.
 
Do góry