Markowe ubrania - gdzie?

Janusz56

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moja żona zawsze ubiera się tutaj belooz.pl i bardzo sobie chwali, poleca każdej kobiecie
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja lubię się wcześniej podeprzeć wartościowymi wskazówkami i poradami odnośnie aktualnie panującej mody, jak dobierać ubrania do danej figury, wieku oraz okazji. Dzięki takim poradom znalezienie ciuchów wysokiej jakości i w dobrych cenach, jest znacznie łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Zawsze najtaniej w necie, szczególnie za granicą jest wielki wybór tego.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Markowe ubrania najczęściej kupuję w Ansewar. Obecnie trwa sezon wyprzedaży, więc można upolować ładne rzeczy w niskich cenach :) Ponadto zajrzałam na kuponiarnia.pl i trafiłam na kod rabatowy, który daje dodatkowe 10% zniżki do już przecenionej kolekcji. Dla mnie rewelacja- dobrej jakości ubrania wcale nie muszą być drogie.
 

DenimKing

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
1
Markowe ubrania i to w niższej cenie można znaleźć w dobrych sklepach internetowych oraz na aukcjach, o czym już chyba już każdy z nas wielokrotnie miał okazję się przekonać. Teraz latem można dodatkowo znaleźć naprawdę fajne, ciekawe promocje.
 

wazera

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2019
Posty
9
Punkty reakcji
0
Polecicie sklep w którym kupię w dobrej cenie jakieś ładne balerinki? :)
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Kochani polecam zamiast ciuchów z sieciówek, zaintersować się mniejszymi sklepami z odzieżą. Najlepiej od polskich projektantów. Ubrania są droższe ale o wiele lepszej jakości i będzie to dzięki temu zakup na długie lata. Nie ma sensu kupować czegoś co będzie Wam służyło jedynie kilka prań i potem wymieniać na inne. Nie jest to ani ekologiczne ani ekonomiczne.
Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie do sklepu Frazesy ----> https://frazesy.com/dla-niej/bluzy W sklepie obecnie maja ciekawe wzory bluz.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Markowe ubrania oczywiście TKmaxx ;) Wchodzisz, wydajesz 500 zł, a to co kupiłeś jest warte 1500 i ma taką jakość, że nie rozleci się przez kilka lat.
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Nie kupuję markowych ubrań, bo szkoda mi kasy. Wolę wyjechać kilka razy w roku w góry czy nad morze, niż wywalać po 500zł za bluzkę. Ubieram się np. w sklepie Monczi, gdzie kupuję modne ubrania w atrakcyjnych cenach. Buty kupuję w sieciówkach ;)
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
z własnych doświadczeń polcem sklep luxusowi.pl. kupowałam u nich buty, a teraz do oferty wprowadzili również ubrania. część z nich jest objęta promocją. projekty ralpha laurena czy lauren można dorwać za 200, 300, czy 500 złotych. tutaj dla chętnych link do działu z wyprzedażą: https://luxusowi.pl/sklep/kat/outlet/.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Jakość ubrań jest ważna, ale nie mniej od celu, na jaki planujemy je zakupić. Wszystko musi być przecież dostosowane do okazji i okoliczności. Przykładowo po domu nie musisz chodzić w sukience i na szpilkach, ale w wygodnym i modnym komplecie homewear. Jeśli wcześniej o tym nie słyszałaś, kliknij tutaj i dowiedz się jak wyglądać modnie i atrakcyjnie w domowym zaciszu oraz gdzie znajdziesz korzystne oferty.
 

martagit

Zbanowany
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Markowe ciuchy w dużo niższej cenie? Do głowy przychodzą mi tylko outlety. Rzeczy są nowe i stanowią końcówkę kolekcji lub mają jakiś mały mankament. Ja odwiedzam outlet Cross Jeans. Zawsze upoluję jakąś perełkę.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
ja zamawiam bezpośrednio od polskich marek. Mamy na rynku kilka fajnych marek co robią dobrej jakości, fajne ciuchy. Dobrym przykładem będzie Hibou :) Jedna z lepszych według mnie + mają mega szybkie wysyłki.
 

MariaMarkowa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2022
Posty
38
Punkty reakcji
1
Bardzo różnie kupuję, raz w galerii handlowej, a raz w internecie a jeszcze innym razem w lumpie ;P
 

Kontia

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
No jeśli chodzi o minimalną cenę markowych ubrań to na pewno wszelkiego rodzaju lumpy oraz outlety są dobrym wyborem. Poza tym warto też zwrócić uwagę na różne rabaty. Są też przecież te światowe "święta" wyprzedażowe, czyli Black Friday oraz Cyber Monday. Zresztą sama sprawdzam stronkę z promocjami co jakiś czas, a ostatnio też zauważyłam artykuł https://www.wydawajdobrze.com/poradniki/tanie-sprytne-zakupy/markowe-ciuchy-za-grosze-gdzie-kupowac- w którym opisano różne przydatne porady, a propo markowych ubrań. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że można kupić naprawdę wiele dobrych ciuchów w niskich cenach.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
330
Punkty reakcji
44
Ja nie lubię lumpów, nie wiem, jakoś mi nie pasuje chodzenie w używanych ciuchach...

Jesli chodzi o ubrania markowe (nowe), to chyba TK Maxx pozostaje, czasem halfprice. Nie jest tanio, wiadomo (za koszulkę, czy polówkę trzeba ok. stówki rzucić, fajne spodnie to tak 200-300), ale jest taniej, niż w sklepach tych samych marek.

Na pewno można tam zgarnąć rzeczy, których w takiej zwykłej sieciowce się nie kupi, fajnie wyglądają i zazwyczaj trzymają jakość (poza spodniami, bo tych wywaliłem sporo do kosza, w kroku się przecierają i nie chcą reklamacji przyjmować).
 
Do góry