Markowe ubrania - gdzie?

A

Aleksa24

Guest
Nie które droższe second handy oferują bardzo markowe ubrania tylko troszkę naderwane, a czasmi bez guzika, ale do naprawy :)
 
N

Noc666

Guest
Ja uważam, że markowe ciuchy są wytrzymalsze, że są lepszej jakosci, ja kupuję ubrania między innymi w tym sklepie
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Aleksa24 napisał:
Nie które droższe second handy oferują bardzo markowe ubrania tylko troszkę naderwane, a czasmi bez guzika, ale do naprawy :)
Koleżance często udaję się znaleźć w second handach markowe ubrania w idealnym stanie. Ale do tego trzeba mieć dryg.
 
D

Dobrawa

Guest
Wydaje mi się, że zawsze warto wykorzystać okazję, ale ja akurat wolę zamiast polować na markowe rzeczy dobrej jakości w lumpexach za nieduże pieniądzę wolę kupować w Fashion House. Takie centra outletowe są genialne bo są mega wyprzedaze wiec za niewielka cene można mieć markowe rzeczy nowe. Dla mnie lepsze wyjście :)
 
D

Dorka123

Guest
Warto dodać, że w niektórych centrach, mają też marki premium (na pewno w Piasecznie, nie wiem jak w innych), więc za nieduże pieniądze można kupić Guess, Simple, Hogl, Wittchen i całą mase innych.
 

thirtyfashion

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
W Warszawie w BUW'wie na dole jest komis z markowymi ubraniami najlepszych projektantów - ciuszki są vintage, ale w bardzo dobrym stanie...
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
W Warszawie jest też sklep stacjonarny z Mosquito... Dobrze, że tam nie mieszkam, bo wiem gdzie bym zostawiała całą wypłatę.
 

thirtyfashion

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Szukajcie też na insta - powstaje ostatnio sporo profili firm, które sprzedają markowe ciuchy w dobrych cenach...
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Nie zawsze markowe ciuchy są wytrzymalsze... Np. mam sweter drogiej, brytyjskiej marki i tak samo się rozciągnął jak ten z H&M za 1/10 ceny. Zawsze najbardziej liczy się materiał, a nie marka.

Ale ogólnie Answear ma fajny program punktowy, więc opłaca się u nich kupować. Na Zalando bardzo często są duże obniżki, więc też można coś super kupić.
 

Allegra

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
no a któraś słyszała o Nico? pod krakowem lub poznaniem? duży sklep, a raczej hala gdzie można kupić markowe ciuchy za całkiem fajne ceny...kiedyś tam byłam z siostrą i szczerze mówiąc gdybym miała więcej czasu to na pewno bym sie niezle obkupiła!
 

Ewikar

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ciuchy znanych marek są bardzo drogie, a nie zawsze jakieś szałowe. Ja zdecydowanie bardziej wolę kupować sobie zwyczajne ciuchy. Ogólnie nie przywiązuję uwagi do metki. Jeżeli szukacie jakiegoś fajnego sklepu to ja polecam goodlookin.pl bo maja świetny asortyment..Warto tam kupować bo ceny są przystępne i w razie gdyby coś nie pasowało nie robią problemów ze zwrotem :)
 

Ewa Franc

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o markowe ubrania to na stronie mojezakupy.net jest dużo znanych marek w fajnych cenach. Sama zamiawam, ostatnio udało mi się wyhaczyć torebkę Korsa w lepszej promocji niż w Lidlu ;)
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
A ja uwielbiam szperac po ciuchlandach w poszukiwaniu takich rzeczy. Praktycznie nie mam nowych ciuchów w szafie, więc sporo dzięki temu jestem w stanie oszczędzić.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
A ja bardzo często robię zakupy w internecie, bo tak jest jednak szybciej i taniej. Teraz na allani sprawdzam kombinezony i spodobał mi się jeden z Mosquito. Tylko będę go zamawiać dopiero po świętach, bo teraz i tak nie dojdzie. Może do tego czasu jeszcze coś mi wpadnie w oko.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Mnie podobają się sukienki ze strony Domodi.pl, tam zawsze znajdę coś co odpowiada moim wymaganiom którym bardzo trudno sprostać. Zawsze staram się wybierać ubrania praktyczne, które posłużą przy innych okazjach i które nie zniszczą się po pierwszym praniu. Niedawno wybrałam piękną sukienkę na komunię mojej chrześnicy i nie mogę się doczekać, aż się w niej zaprezentuję. Prawda, że ładna?:

I250x250.jpg
 
Do góry