Markowe ubrania - gdzie?

D

Dobrawa

Guest
Ostatnio coraz częsciej zdarza się kupować markowe ciuchy znanych projektantów, ale z drugiej reki. Przemawia za tym przede wszystkim cena, a często są to rzeczy które ktoś kupował na jedną okazję i odsprzedaje w idealnym stanie. Macie swoje sprawdzone miejsca i czy kupujecie takie ciuchy ?
 
3

38weronika

Guest
Markowe ubrania, perfumy, kosmetyki, elektroniczne sprzęty czy gadżety oraz biżuterię, akcesoria i zabawki dla dzieci znajdziesz teraz na jednej stronie: e-import.pl
i zamówisz wszystkie potrzebne rzeczy nawet bez wychodzenia z domu. Rewelacyjna jakość staranne wykonanie i niska cena (ponieważ nie kupujesz od sprzedawcy, handlowca czy osoby prywatnej tylko wprost od producenta), dzięki temu ceny mogą być naprawdę konkurencyjne a jakość produktu niczym się nie różni od tych stojących na sklepowych półkach. Sama kupuję tam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona..
Mam nadzieję że pomogłam =)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
To zależy co mamy na myśli mówiąc "marka". Nie sądzę, aby można ją było znaleźć w oryginale na stronie którą podajesz, bo już z samej jej nazwy wynika, że prędzej się tam natknę na masówkę. Mnie masówka nie interesuje, ani żadne "prosto od producenta" - bez urazy. ;)

Jeśli chodzi o aukcje i wszelkie tego typu "ogłoszeniowe" sprzedaże... - odrzucam. W takich miejscach łatwo o podróbkę, a ja bym się chyba ze wstydu spaliła, gdyby ktoś ją na mnie rozpoznał. Skoro już płacę za projektanta, to chcę mieć go w oryginale, najlepiej z certyfikatem. Jeśli już kupuję z drugiej ręki - a zdarza mi się, bo niby czemu nie - to szukam takich miejsc jak PierreRiu.pl i jeśli chodzi o cenę i jakość, to nikt ich jeszcze w mojej ocenie nie przebił, a trochę w tym "siedzę". ;)

A Ty szukasz czegoś konkretnego Dobrava? Może podpowiem. :)
 
D

Dobrawa

Guest
Czegoś oryginalnego. Wielu jest projektantów, którzy tworzą cudowne rzeczy. Wiem, ze zdarza się kupować je z drugiej ręki tylko nie bardzo wiem, gdzie takich szukać. Koleżanka mi mówiła, że są takie strony gdzie można je kupić, ale nie wiemy jak ich szukać, żeby było pewne sprawdzone miejsce.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
No to zajrzyj na PierreRiu właśnie - to jest takie moje sprawdzone miejsce. Nie bardzo wiem czego dokładnie szukasz, ale znaleźć tam można zarówno egzemplarze z ostatnich kolekcji, jak i perełki vintage. Sama regularnie zerkam na fan page, bo pokazują się tam nowości. :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
[SIZE=100%]jolly78, on 20 Oct 2014 - 11:31, said:W Internecie jest pełno aukcji z markowymi ciuchami Fajnie jeszcze byłoby mieć pewność że kupuje się oryginalny markowy ciuch a nie jego podróbkę.[/SIZE]
 
D

Dobrawa

Guest
Nie wiedziałam, że jest w sieci takie miejsce jak to PierreRiu. Super, że mi powiedziałyście, bo udało mi się kupić śliczne botki Laurena i to o wiele taniej niż w sklepie!! Same zobaczcie - czy nie są absolutnie genialne? :)

10730980_921919471168919_2971595292464660463_n.jpg
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
A co sądzicie o takich sklepach online jak np. Bonprix, które sprzedają kolekcje z różnych marek? Tam znalazłam już wiele fajnych rzeczy w dobrej cenie
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
to fakt, czasem mozna tez kupic polskie ubrania mniej znanych projektow, np. na facebooku, ja osobiscie kupuje jeszcze w komisach odziezowych, gdzie mozna dostac, wiadomo jak sie trafi, markowe ciuchy, niekiedy bardzo drogie, za nizsza cene
 

Katarina29

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo fajna i nowa firma, którą tworzą dwie młode projektantki z Poznania to Boccoo. Znajdziecie jej ubrania pod boccoo.com.pl Oprócz propozycji dla dzieci mają bardzo przejrzysty dział mody damskiej, można znaleźć coś fajnego jeśli ktoś ceni styl połączony z wygodą :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Właśnie ja kiedyś tak kupowałam. Teraz niestety wszystko jest już przebrane.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja lubię lumpexy, ale rzadko mam okazję trafić na dostawę , bo wtedy jest z czego wybierać:(. A markowe ciuchy raczej nie na moja kieszeń...bo np boski trench Burberry kosztuje ponad 6k... a zdjęcie niestety nie pochodzi z mojej szafy, ale z domodi.pl

I520x490.jpg
 

sima09

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej, ja polecam zapoznać się z ofertą naszych lokalnych, polskich firm. Mają atrakcyjną ofertę za niewielką cenę, a wysoka jakość materiałów jest satysfakcjonując. Ja sama mam kilka takich sklepów. Jednym z nich jest cosmosmoda.pl/. Transakcje zawsze są pomyślne, a towar niczym ten z 'wyższej półki'.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja uwielbiam jeździć do Fashion House Outlet Centre Warszawa po markowe ciuchy :) Mają tam kilka super salonów, które mnie interesują np salon Wittchen.. I świetne ceny. Dodatkowo od razu mam przegląd nowości i tego co jest modne w sezonie :p jakoś uciekam trochę bokiem od zakupów online :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ja to różnie - zależy co potrzebuję. Ale teraz zacznę się rozglądać za czymś na wesele i tu wolałabym mierzyć, a nie kupować w ciemno, bo trochę zmieniła mi się figura. Gdzie to dokładnie jest? O cenach słyszałam dużo, ale jakoś nie kojarzę lokalizacji tego Fashion.
 
W

wiemlepiej

Guest
Jest w sumie sporo sklepów ale większość sprzedaje chińszczyznę. Sama wolę trochę dopłacić i kupić sobie coś porządnego , wygodnego. Lubię na przykład ten sklep:
http://www.brandsplanet.pl/nowe-produkty

Nie wiem czy znacie . Można kupić tam ciuchy oraz obuwie takich dobrych amerykańskich marek jak DC czy Roxy. Wszystko świetnie się nosi. Szczególnie ubrania Roxy sa praktycznie nie do zdarcia ( oddaję je tylko wtedy kiedy mi się nie podobają). Ostatnio zamawiałam sobie tam trampki na wiosnę. No i takie wygodne spodnie dresowe:
spodnie-dresowe-femi-pleasure-cooka-princess-blue.jpg
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
to dobrze, że jakościowo są dobre, bo to też nie jest reguła:)
 
Do góry