Markowe ubrania - gdzie?

Janusz56

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Moja żona zawsze ubiera się tutaj belooz.pl i bardzo sobie chwali, poleca każdej kobiecie

Roselyn

Nowicjusz
Punkty reakcji
3
Ja lubię się wcześniej podeprzeć wartościowymi wskazówkami i poradami odnośnie aktualnie panującej mody, jak dobierać ubrania do danej figury, wieku oraz okazji. Dzięki takim poradom znalezienie ciuchów wysokiej jakości i w dobrych cenach, jest znacznie łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze.

Monia101

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Zawsze najtaniej w necie, szczególnie za granicą jest wielki wybór tego.

sunkiss

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Markowe ubrania najczęściej kupuję w Ansewar. Obecnie trwa sezon wyprzedaży, więc można upolować ładne rzeczy w niskich cenach :) Ponadto zajrzałam na kuponiarnia.pl i trafiłam na kod rabatowy, który daje dodatkowe 10% zniżki do już przecenionej kolekcji. Dla mnie rewelacja- dobrej jakości ubrania wcale nie muszą być drogie.

DenimKing

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Markowe ubrania i to w niższej cenie można znaleźć w dobrych sklepach internetowych oraz na aukcjach, o czym już chyba już każdy z nas wielokrotnie miał okazję się przekonać. Teraz latem można dodatkowo znaleźć naprawdę fajne, ciekawe promocje.

wazera

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Polecicie sklep w którym kupię w dobrej cenie jakieś ładne balerinki? :)

Tikkajam

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Kochani polecam zamiast ciuchów z sieciówek, zaintersować się mniejszymi sklepami z odzieżą. Najlepiej od polskich projektantów. Ubrania są droższe ale o wiele lepszej jakości i będzie to dzięki temu zakup na długie lata. Nie ma sensu kupować czegoś co będzie Wam służyło jedynie kilka prań i potem wymieniać na inne. Nie jest to ani ekologiczne ani ekonomiczne.
Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie do sklepu Frazesy ----> https://frazesy.com/dla-niej/bluzy W sklepie obecnie maja ciekawe wzory bluz.

glowonog

feniks
Punkty reakcji
29
Markowe ubrania oczywiście TKmaxx ;) Wchodzisz, wydajesz 500 zł, a to co kupiłeś jest warte 1500 i ma taką jakość, że nie rozleci się przez kilka lat.

blaszanozeba

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Nie kupuję markowych ubrań, bo szkoda mi kasy. Wolę wyjechać kilka razy w roku w góry czy nad morze, niż wywalać po 500zł za bluzkę. Ubieram się np. w sklepie Monczi, gdzie kupuję modne ubrania w atrakcyjnych cenach. Buty kupuję w sieciówkach ;)

Do góry