Markowe ubrania - gdzie?

samba_mamba

Nowicjusz
Punkty reakcji
13
Miasto
Oświęcim
Ja się wybieram w weekend do Fashion House. Już się umówiłam z koleżanką z Piaseczna, bo ona zna to centrum na pamięć. :D Ktoś był ostatnio może? Gdzie zajrzeć?

KarolowaOla

Nowicjusz
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
samba_mamba napisał:
Ja się wybieram w weekend do Fashion House. Już się umówiłam z koleżanką z Piaseczna, bo ona zna to centrum na pamięć. :D Ktoś był ostatnio może? Gdzie zajrzeć?
Ja jako stała bywalczyni zapytam, czego moja Droga potrzebujesz? Ja mam tam swoje ulubione sklepy, do których zajrzec po prostu MUSZĘ! :)

Nowak Nowak

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio chodzę po małych butikach i mozna takie perełki wyczaić :)

nierannyptaszek

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Moja dziewczyna tam też lubi poszaleć. Nie powiem, bo przy okazji dostaje się coś także i mnie. Szczególną słabość mam do Tommy'ego a ona o tym pamięta. ;)

KarolowaOla

Nowicjusz
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Ja w Fashion House uwielbiam slep JOOP! I owczywiście kazar :D bo ocham buty.

BandaiWanda

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja szukam w sieci markowych ciuchów. Bardzo fajny jest pomysł umieszczenia ubrań wielu sklepów w jednym miejscu. Włąsniue tak szukam najczęściej takich lepszych, markowych rzeczy, mam porównanaie, mogę wybierać te najbardziej atrakcyjne rzeczy. Tak działą domodi.pl, nie trezba zaglądać do każdego sklepu z osobna, wystarczy, że odwiedzimy jedną strone. Dla przykładu, kilka fajnych ciuchów z wyższj półki:

Sukienka Patrizzia Pepe

i boskie szpilki Net A Porter

K

Kaja Metrowska

Guest
W Zalando jest ostatnio fajny kod rabatowy
http://okazje.co/kod-rabatowy-zalando
- tutaj możecie sobie zobaczy .Przy zapisaniu się do newslettera dostajecie tam ponad 40 zł zniżki na zamówienie tak więc jestem zdania,że można się nad nim poważnie zastanowić szczególnie,że w sklepie rzeczy są naprawdę fajne. Sama robilam zamówienia w Zalando już wiele razy . SKlep jest o tyle fajny,ze w domu mozna przejrzeć sobie ubrania oraz obuwie bardzo dobrych marek i nie trzeba łazić po galeriach handlowych.

KarolowaOla

Nowicjusz
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Śliczne są te cale niebieskie, A wiesz w jakim sklepie można je dostać ?:D Wybrałabym się w weekend, mam trochę wolnego. Idealne w sumie do większości rzeczy.

michoone

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Markowe ubrania to przede wszystkim dużo lepsza jakość. Ja zrezygnowałam ostatnio z zakupów w sieciówkach właśnie na rzecz markowych sklepów takich jak kodymody.com :) chociaż w dalszym ciągu bardzo lubię House za trwałe t-shirty z kotami :D

A

Aleksa24

Guest
Ja ze sklepów w galeriach już prawie całkowicie zrezygnowałam. Wolę włąsnie raz na jakis czas wybrać się na tzw. "ciuchy", czyli coś w stylu second hendów. Tylko, że z nowymi rzeczami zagranicznych marek. Czasami są jedynie lekko rozerwane po szwie, ale za taką cenę mozna je kupić, że w galerii to nawet nie do pomyslenia :)

samba_mamba

Nowicjusz
Punkty reakcji
13
Miasto
Oświęcim
Tak Ci się tylko wydaje. Zajrzyj sobie do Fashion House to zmienisz zdanie, tak samo jak ja zmieniłam. Wiele rzeczy w promocji kosztuje podobnie jak zwykłe sklepowe, a jednak mają metkę. :)

N1cci

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
może niekoniecznie markowe, ale naprawdę bardzo fajne i tanie ciuchy zwłaszcza jeśli chodzi o sukienki można kupić na aliexpress, warto sobie tam zajrzeć bo znajdziecie tam wiele rzeczy które Wam się spodobały przeglądając allegro a tam to kosztuje czasem i połowę mniej. Teraz czekam na taką: g02.a.alicdn.com/kf/UT875QFXX8aXXagOFbXw.jpg

darianowa

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Polecam wam mój ulubiony sklep z damską odzieżą Quiosque - quiosque.pl . Polubiłam bardzo zakupy w sieci . A ubranka śliczne, z dobrych gatunków tkanin i takie nietypowe. Lubię wyróżniać się z tłumu

michoone

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Poważnie zastanawiam się nad szyciem ubrań u krawcowej, co pójdę na zakupy, to przychodzę z niczym, albo nic mi się nie podoba, albo wszystko jest za duże. Trochę więcej zachodu z szyciem, ale przynajmniej będę nosiła, to co naprawdę mi się podoba.

Do góry