Markowa bielizna męska - Dla znawców i tych początkujących

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
zimowa bielizna? nie musi być gruba i wywołująca nadmierne pocenie. najważniejsze by powodowała komfort termiczny- wybór? ogromny!
 

Wiktor 123

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o bieliznę to od dłuższego czasu kupuję ją w sklepie internetowym, gdzie sprzedawana jest markowa odzież prosto od producenta. Jakość oceniam zdecydowanie na najwyższym poziomie, ze względu na skład materiału, gdzie pierwszy raz spotkałem się z wiskozą! Uwierzcie mi to był najlepszy wybór na świecie! Slipy albo t-shirty są tak świetne, że nawet w upalne dni odczuwam niesamowity komfort i uczucie "chłodu". Serio chłopaki polecam kolekcję męską James Bradley w 100%, bo naprawdę warto! Do dziewczyn też się to tyczy jak szukają prezentu dla swoich chłopaków, na pewno będą zadowoleni :D
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
No i fajnie, ja na swoim przykładzie, dodam, że jestem jednym z tych co nie zwracają uwagi co mają na pupie :D
 

aniakiko

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o polskiego producenta bokserek, to mogę polecić cornette mają bardzo dobrą jakość. Można tam znaleźć bokserki luźne i obcisłe, klasyczne i śmieszne. Mają bardzo duży wybór. Marka znana w Polsce, ale widzę, że tutaj jeszcze nie była wymieniona, więc dzielę się z Wami tym odkryciem. Ps. mają też piżamy dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry