MARIKA

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Niby gdzie nie jest zbyt sławna?! Wiele osób ją chociaż kojarzy ( a szczególnie "moje serce"), mnóstwo osób które znam a nie odbacają się one w tym klimacie wie kim jest Marika. Dziewczyna zapada w pamięć.
A to że ktoś nie pojawia się na okładkach tabloidów nie znaczy, że nie jest sławny..
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
znałam marike od jej początków.
w moim mieście byłam na większości jej koncertach
płyte też mam, bo takie to miało być wydarzenie..

lubie ją.
jedna z niewielu dziewczyn która wzięła się za dancehall i reggae.
jednak płyta mną zbytnio nie rusza.
z bass medium trinity bardzo, ale to bardzo mi się podobała, dlatego po płycie się więcej spodziewałam.


a pamiętacie ją z opola?
z piosenką "moje serce" czy "siła ognia" już nie pamiętam.. to od tego momentu bardziej o niej "słychać" po za klimatami reggae :)
 

azsx

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
lubelskie
Marika ma świetne piosenki typu: "Moje serce","Masz to", "Blanta na melanż", "Siła ognia".
 

susanne

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
:D ...dziewczyna jest swietna... muzyczka na luziku, dla jednego rodzaju publicznosci i sadze,ze b prwawidłowo,ze zespoł nie probuje byc sławny na siłe tylko ludzie we własnym zakresie dowiaduja sie o nich i ich muzyce...takie jest moje zdanie.... i fajnie, ze ktos wkoncu zaczą o niej pisac,bo jest o kim i o czym.. :D
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
Świetna wokalistka ze świetnym głosem ;)

A jak śpiewa tą część "Siły ognia" to mnie zawsze ciary przechodzą:
Kod:
Jeżeli ciągle coś przeszkadza ci i gryzie,
Pokonaj wreszcie to lub stań od tego wyżej.
Jeżeli myślisz że już nic ci nie pomoże,
Rozejrzyj sie dokoła inni maja gorzej.
I brnij do przodu mimo wszelkim przeciwnościom losu,
Pomagaj szczęściu, nie załamuj się, co robić masz, rób.
Ile upadniesz razy, tyle razy się podniesiesz,

:tanczy: :tanczy: :tanczy:
 

Vegeliana

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląskiee ;)
Muzyka pozytywna...wpada w ucho, ale mimo wszystko wydaje mi się jakaś taka mało ambitna..słabe teksty trochę momentami . Widziałam teledyski i też mi jakoś nie podchodzą . Ale na pozytywnych reggae imprezach i tak kilka kawałków świetnie się sprawdza :D
 

sheiscool

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jest świetna. Ma bardzo ładny głos, i jej piosenki podnoszą mnie na duchu, nawet gdy mam doła.
A na koncertach daje z siebie wszystko.!
 

iwasta89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
świetna dziewczyna,strasznie pozytywna,cały czas sie uśmiecha baaardzo ją lubie a najbardziej kawałek "moje serce" co juz zawsze bedzie kojarzyło mi sie z moim kochaniem i "pochwała naiwności"
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Marika :) Słyszałam ją kilka razy. Bardzo ładny głos. Ma fajne pomysły, dobrze czuje się na scenie, jej koncerty są przepełnione pozytywną energią, którą zaraża publicznośc.
Myślę, że na polskiej scenie, brakuje takich wokalistek, może wiele jest dziewczyn, które mają podobny talent, ale nikt ich nie odkrył.


A no i Marika ma świetne warkoczyki BB) BB) mało kto wygląda w nich tak ładnie jak ona;]
 

Tancerkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
W świecei reggae..
Hmm osobiście nie słucham za bardzo Mariki. Nie mniej jednak dziewczyna może i jest świetna {nieliczna dziewczyna na scenie muzyki reggae} i zostaje w pamięci, ale i tak jakoś nie darzę jej zbytnio sympatią.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
"Mariola, królowa dancehall'a
numer jedn głos, śpiewania numer jeden szkoła
to chodząca miłość. Jej sen i muzyka
to moja inspiracja co nazywa się Marika"

Bardzo fajna dziewczyna, głos ma naprawdę niesamowity, a po za tym niesamowicie wygląda. Prywatnie bardzo sympatyczna osoba.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie lubię jej twórczości. Głos ma ładny, ale nic poza tym. "Blanta na melanż" to jeden z bardziej żałosnych utworów jakie w życiu słyszałem.

"Obliż mi jądra, by stawić opór światu, którym rządzi zbrodnia"
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Nie lubię jej twórczości. Głos ma ładny, ale nic poza tym. "Blanta na melanż" to jeden z bardziej żałosnych utworów jakie w życiu słyszałem.

"Obliż mi jądra, by stawić opór światu, którym rządzi zbrodnia"

Z czego to cytat bo nie kojarzę?
Wiesz, kawałek blanta na melnaż to taka, zabawa promująca marsz wolnych konopii wiec badziej trzeba sie przyglądać jej prywatnej twórczości niż na takih płytach. Ale fakt, po za kilkoma naprawdę dobrymi kawałkami reszta jest marna.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ten cytat jest z utworu "Siła Ognia", tylko trochę go "stuningowałem".
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
34
melodyjna fajna nuta glos przyjemny... ale przekaz srednio...
fajny styl, ale na kolana nie powala...

ogolnie na plus
 
R

Reuben

Guest
Lady Marika ma popowy głos a solową płytą dała dowod na to iż jest tandeciarą :p
taka jest moja opinia o niej, bez urazy
 
R

Reuben

Guest
jesli chcecie posluchac prawdziwego reggae kobiecego to sięgnijcie po Queen Ifricę albo Sister Carol...To są głosy! ;)
 
Do góry