MARIKA

read_my_mind

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Chcialabym wiedzieć co myslicie o niej. wg. mnie świetna wokalitką reggae dancehall , ma piekny pozytywny głos, teksty pisane z potrzeby serca :D . jest jedną z nielicznych kobiet na scenie reggae. być moze kojarzycie ją z 12ławek, z niecierpliwieniem czekam na jej płytę :D
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa

nie dosc ze piekna, to jeszcze utalenowana
najbardziej podobala mi sie z Bass Medium Trinity ;)
Super kawalki, polecam kazdemu ;)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Czekam na jej solową produkcję :) Bardzo pozytywnie nastawiony do jej twórczości jestem :p
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
skądinąd
3xP:
-piękna kobieta
-piękny głos
-piękna muzyka

Jedna ze wschodzących gwiazd na polskiej scenie reggae/dancehall (mimo wszystko w Bass Medium niw mogła pokazać pełni swoich możliwości, IMO). Strasznie pozytywna energia emanuje z jej muzyki. Serce- kocham tą piosenkę.
Czekam na jej solowy album, bvtw. kiedy dokładnie ma być premiera? (ta jesień jest bardzo gorąca na scenie reggae- vava, ib, a teraz jeszcze czekamy na Marikę)
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Ja mam tak samo jak YoMan ... najbardziej Marika podobała mi się z Bass Medium :p
A moim zdaniem najlepsze piosenki to "can't run can't hide " "mowisz i masz" "rasta " "pociąg z babilonu"
Nooo i wogóle wszystkie :D
Marika ma talent !
 
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
Chcialabym wiedzieć co myslicie o niej. wg. mnie świetna wokalitką reggae dancehall , ma piekny pozytywny głos, teksty pisane z potrzeby serca :D . jest jedną z nielicznych kobiet na scenie reggae. być moze kojarzycie ją z 12ławek, z niecierpliwieniem czekam na jej płytę :D



za:cenzura:ista jest,kolezanka mnie w nia wciągła.nie przedpam za damskim wokalem,ale ona jest kosmiczna :)) jak jej slucham odrazu wpadam w trans ;PP pzdr :))
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Odświeżam temat.

Dziś ma miejsce premiera solowej płyty Mariki zatytuowanej "Plenty".
Na płycie znajduje się 15 kawałków, wśród gości znany wszystkim Ras Luta, JrStress, Numer Raz i...Fisz.
W wywiadach dotyczących powstawania płyty Marika zapowiadała, że ta płyta nie będzie strikte reggaeową produkcją i chce zrobić to co jej gra w duszy...

Profil Mariki na MYSpace:
http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endID=124668842
2 kawałki z nowej płyty i promomix.

Jak dla mnie genialnie...
Nic tylko skoczyć do Empiku po płytę :)

Jak ją będę miał to podziele się wrażeniami.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Marika spoko, pierwszy raz usłszałam w radiu. Jak na razie nie mam jak załatwić sobie jej poiosenek, słyszałam tylko kilka, ale jest ok, pozytywnie ;)
 

dropsik55

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Nowy Targ
taa. marika rządzi. pokazała, że kobieta również może sobie poradzić na scenie muzycznej [chodzi mi o muzykę reggae, dancehall, ska]. ;) nie słyszałam żadnej innej kobiety śpiewającej te gatunki. i teksty ma od rzeczy. z przyjemnością się słucha. ;)
 

kingulinda

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
gdzieś na skraju snów :)
'moje serce" Mariki wogóle mnie do niej nie przekonywalo. utwory Bass Medium niektóre były ok ale tez nie do końca jej wokal do mnie trafiał. Przesłuchałam jednak ( z czystej ciekawości) kilka utworów z jej płyty i musze szczerze przyznac: jestem pozytywnie zaskoczona! Dziewczyna sie rozwija i oby tak dalej! :D
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Moje Serce - fajny kawałek, fajny teledysk. Osłuchany mocno, bo to jako singiel było wypuszczone...
Masz To - chyba najlepszy kawałek na płycie, fajnie buja.
Pochwala Naiwnosci Feat. Junior Stress, Ras Luta - fajny kawałek, JrStress jak zwykle dobrze, Luta w swoim stylu
So Sure - ujdzie
Ile We Mnie Jest Feat. Junior Stress - dobry feat. Stressa
Sila Ognia Juniorbwoy RMX - dobry remix dobrego kawałka
Funky So Sure - ujdzie
Cieciowa - przjedzie
Tysiac Rzeczy - blee
Lullaby For J - blee
Wierze W Cuda Feat. Numer Raz - znam lepsze występy Numer Raza
Just Call - blee
Stop- przejdzie
Here Goes - przejdzie
Pieniadze Polamane Feat. Fisz - niezłe

Przed premierą wiadome było, że to nie będzie strikte reggaeowa płyta, i że Marika chce przełamać ze stereotypem reggaeowej wokalistki. Stereotyp przełamała - teraz jest popową wokalistką... :bag: To już nie te słowa, nie ten ogień co kiedyś. Dobrze, że JrStress, Luta ratują choć cząstkowo tą płytę...
4/10
To taka moja ocena.
 

pustabrunetka

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
ohgg. mariika *.* 'Moje seerce' jest wywalonee i 'blanta na melaanz'
chyyba kazdy znajdzie dla siebie jaakas fajna pioosenke w jej wykoonaniu ;d
 

rodri

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
91
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Miasto
3city
"Masz to", "Siła ognia" fantastyczne kawałki. Marika ma świetny głos, szkoda, że nie idzie dalej w kierunku reagge, a bardziej uderza w pop. Sporo na tym straci moim zdaniem, ale to jej wybór. Pozostaje czekaj na jej kolejne produkcje.
 

hanex93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
no cóż, pozytywna dziewczyna. ale zgadzam sie że jej reggae zaczyna podchodzić pod pop. a szkoda.
 

LadyA

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
totalnie na tak !
Właściwie nikt z moich znajomych jej nie zna, bo ona sama tez zbyt slawna nie jest.
Ale talentu ma w sobie mnóstwo :)

Boska !
 
Do góry