Manta mid705 czy Kiano young IIs ?

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Czesc zalozylam ten temat ponieważ chce kupić tableta i nie wiem który lepszy do wyboru mam dwa modele manta mid705, kiano young IIs. Tablet chce głównie wykorzystywać do czytania e bookow ogladania filmow i przegladania stron internetowych.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Z tego co patrzę, to wydaje mi się, że te tablety są bardzo podobne do siebie.
Widzę, że manta posiada kamerkę z przodu, więc raczej ją bym wybrała... no ale ja specjalistą nie jestem i za bardzo się na tym nie znam :)
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Ja wlasnie też się nie znam więc pytam jaki bo manta jest troszke tańsza. Ale siostra miała z mamty i siadł bo padł wyswietlacz, ja przypuszczam, że to była też wina mojej siostry bo tego tabletu po prostu nie szanował czuli brudnymi rekoma dotykala i uderzyła nim raczej z tego co mi mówił Pan który go ladowal tabletem najpewniej uderzyła o coś. Wiec nie wiem jaki ten tablet sobie kupić.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Bardzo porównywalne tablety. Na korzyść Manty działa nieco lepiej taktowany procesor i nowszy system. Do czytania obydwa będą naprawdę średnie. Mała rozdzielczość ekranu przełoży się na niewyraźną czcionkę.
 
N

nianiaSweet

Guest
jeśli się nei znasz to proponuję poszukać na necie porównywarek ofert i cen takich tabletów, ja czeto zaglądam na [usunięto] bo znajduje tam naprawdę przydatne porady, a nie oszukujmy się kobieta i elektronika nie zawsze idą w parze. Na szczęście są portale które pomagają kobietom w takich trudnych sytuacjach :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Po to jest forum, żeby zapytać innych o zdanie a nie odsyłać do porównywarek.

Jeżeli kupujesz tablet z myślą o internecie to ja bym się na twoim miejscu wysilił i poszukał takiego który posiada modem. Dzięki temu będziesz miała nie tylko wifi które nie oszukujmy się jest tylko w miastach i w domu, ale również możliwość korzystania z internetu mobilnego w miejscach gdzie nie ma zasięgu hotspotów.
 
B

Bartoszcze

Guest
Ja doradzałbym Mantę. Sam korzystam z urządzenia tej firmy i sprawdza się nieźle, ma też te funkcje, których poszukujesz. Ja kupowałem w sklepie Conrad, ale duży wybór jest też na allegro.
 
Do góry