Manchester United Fc

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Rozstrzelali się zawodnicy,którzy ostatnio grzali ławę.Trzy gole Berbatowa świadczą o sile ławki Czerwonych Diabłów.Powinno być dobrze,gdyż lokalny rywal też traci punkty ze słabszymi,
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
,,Miły prezent" sprawili podopieczni Fergusona na Jego 70 urodziny.Z drugiej strony to kolejna dobra lekcja dla Czerwonych Diabłów.Jak się wychodzi na boisko z założeniem,że trzy punkty to zwykła formalność, to potem są takie wpadki.Do tego ten De Gea to jednak nie jest to.Za dużo błędów popełnia.Ostatnio drugi bramkarz Lindegard miał bardzo dobrą passę.W związku z tym prawdopodobnie Hiszpan usiądzie na ławce.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Nie ma chętnych do dyskusji o piłce nożnej.Dzisiaj był taki mecz,który się rzadko zdarza .Od 0:3 Manchester United doprowadził do remisu z Chelsea.Jaki poziom jakie tempo,dawno nie widziałem takiego meczu.No i ta obrona bramkarza De Gei w ostatnich minutach,coś nieprawdopodobnego.
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
I to są właśnie czerwone diabły, potrafią odrobić 3 bramkową stratę z wielkimi zespołami na ich terytorium albo też przegrać z najgorszą drużyną w lidze u siebie 3:2.
Chyba za te emocje uwielbiam ten klub :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
ale wydaje mi się że gra w LE to dla nich poniżenie... to klub który powinien walczyć o finał LM.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Myślę,że to Czerwone Diabły będą mistrzem.Piłkarzom City zaczynają już puszczać ,,szwy w kroku'' :)
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Głosować ludki:)

Kod:
http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/30247/zaglosuj-na-mecz-manchesteru-united/
 

wendro

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Gdyby komuś było jeszcze mało emocji związanych ze zbliżającymi się Derbami Manchesteru, polecam pobawić się w typowanie wyniku http://l-a.pl/typuj. Naprawdę fajna zabawa, a przy okazji można coś wygrać ;) POLECAM!
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
I znowu $ity będzie musiało czekać 44 lata na kolejny tytuł.
Wrócimy mocniejsi !
 

SamWiesz

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Jestem z United od: 2004r.
Lubie Manchester United za: drużynową grę.
Ulubiony pilkarz: David Beckham oraz Ryan Giggs.

Kiedyś miałem marzenie, żeby Tomasz Kuszczak został pierwszym bramkarzem United, lecz to się nie udało. Zbierałem kilka lat temu autografy i mam kilka perełek z Manchesteru United i jestem z nich bardzo dumny.
Wbrew pozorom, nie jest to aż takie trudne ;)
 

fer1

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
United miało słaby start i również "dzięki" sędziom utrzymują się na pierwszej pozycji i słabego długiego okresu Chelsea.
 
Do góry