Mam problem

super1111

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
mam taki problem cwiczylem na mase bralem kreatyne a teraz chcialem wziasc juz jakies sterydy no niby wiem troche o sterydach
ale mam problem bo mam torbiel na jadrze a operacje mam dopiero za 2,3miesiace
a chcialem brac metanabol
i nie wiem czy moge a jakis inny na przyrost masy ktory by mi nie zaszkodzil czy cos pomozcie ??
 

Mati832

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
zjedz sobie ten torbiel moze, usuniesz problem i do organizmu wiecej testosteronu przejdzie
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
I po co chcesz brać , zzeby sobie spierniczyć życie?
 

super1111

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
no ale ziomek mowil ze nandrolon moge a metanabol jak bede bral np. polski to cos bedzie?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Kerio jak to po co ?? MASA MASA MASA MASA MASA MASA
Jak to po co, Wypadanie włosów, problemy z narządami, łysienie, problemy z plemnikami A więc MASA MASA :] Równie dobrze idź do sklepu wlej w siebie stęzony H2SO4 będziesz mial ten sam efekty tylko natychmiastowy a nie rozłozony na lata. Amen
 

Mati832

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Mozesz ewentualnie dorwac jakiegos byka i jego jadra zezrec... Tam Tauryna jest podobno ( Do Red Bulla to laduja ) urosniesz w 2 minuty jak Pudzian, tylko ze bedziesz mial kopyta i rogi, ale warto sie poswiecic przeciez
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
KeRiO i Mati832 zabieracie głos w tematach o których nie macie blade pojęcia w dodatku szydzicie zamiast doradzić chłopakowi... spoko macie metodę na nabijanie postów... takie małe pytanie gdzie jest mod??

super1234 SAA to syntetyczne pochodne testosteronu i niestety każdy w jakiś sposób działa na układ hormonalny w tym tez i na jądra dlatego też z taką przypadłością jaką masz możesz zapomnieć o stosowaniu SAA chyba że chcesz sobie tylko to pogorszyć...
 
Do góry