mam problem

dareczek123

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czesc jestem Darek.mam problem w związku z tym jak pokazac daziwczynie z mojej klasy że ją kocham.Mam 13 lat chodzimy do tej samej klasy jestem troche nie smiały niby pisałem do niej przez nk to cos pogadałem ale w prost sie boje nawet napisać a nie wiem czy ona mnie kocha?w szkole w ogóle nie rozmawiamy z sobą ona jest cały czas z kolezankami pomóżcie! co mam robić? cały czas o niej mysle, nie spie ona tez ma 13 lat moze cos jej dac a jak mam okazje to jej nie wykorzystuje odpiszcie szybko
 
M

molurikpl

Guest
Czesc jestem Darek.mam problem w związku z tym jak pokazac daziwczynie z mojej klasy że ją kocham.Mam 13 lat chodzimy do tej samej klasy jestem troche nie smiały niby pisałem do niej przez nk to cos pogadałem ale w prost sie boje nawet napisać a nie wiem czy ona mnie kocha?w szkole w ogóle nie rozmawiamy z sobą ona jest cały czas z kolezankami pomóżcie! co mam robić? cały czas o niej mysle, nie spie ona tez ma 13 lat moze cos jej dac a jak mam okazje to jej nie wykorzystuje odpiszcie szybko

Młody tak mówie do ciebie bo dopiero masz 13 lat i jeszcze mało wiesz o życiu uświadom sobie że nie ma czegoś takiego jak miłość czy miłość od pierwszego wejżenia jest tylko takie coś jak zauroczenie . Czyli dziewczyna ci się podoba ale jak spotkasz ładniejszą to juz ta ci się nie bedzie podobać albo troche mniej bardziej bedziesz zainteresowany tą drugą . Kiedy to pojmiesz będziesz przesypiał cała noc i juz oniej nie ebdziesz myslal . A jesli chcesz zeby na ciebie zwróciła uwagę to idź na hardcora :) weź ją zaproś do kina czy na cole nieradze na 1 randce moic ze ja kochasz :/ (po pierwsze nie ma czegos takiego jak miłość) a po drugie kochasz ją dlatego że jest ładna eh ^^ . zapoznaj ją bardziej i tyle wkoncu zauwazy ze jestes nia zainteresowany jesli ona bedzie tobą ruwnież z pewnością to odczujesz pzdro
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Bez pośpiechu, na miłości przyjdzie jeszcze pora. ;) Tymczasem można spróbować się zaprzyjaźnić.
 

Fizan

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Który to już temat tego typu? :D

jak mam okazje to jej nie wykorzystuje

Dlaczego? Bo się wstydzisz i boisz, że odmówi? To weź się w końcu w garść, chłopie, bo samo to się na pewno nie załatwi. Co z tego, że my damy ci jakieś rady, skoro ty i tak się będziesz wstydził i nic nie zrobisz w tej sprawie? Takich tematów są setki i najczęściej kończą się takim postem autora: ,,Dobra, wielkie dzięki za rady. Postaram się coś zrobić w tej sprawie, a może dam sobie spokój i tak będzie najłatwiej". Czy chcesz, aby z twoim tematem było tak samo? Jeśli nie, to weź w końcu do niej zagadaj! Jak odmówi to trudno, a jak nie to bardzo dobrze.
I jeszcze jedno: to nie jest żadna miłość! Miłość to cudowne uczucie, które łączy na lata, a nawet na całe życie ludzi. A to twoje to tylko zauroczenie i nic innego. Jeżeli wasz związek przetrwa nawet 2 miesiące to i tak będzie to mega długo, bo związki klasowe najczęściej kończą się po paru tygodniach. Prawda czasem jest bolesna, ale nic na to nie można poradzić :) Więc nie myśl sobie, że w przyszłości weźmiecie ślub i będziecie żyli długo i szczęśliwie, wraz z dwójką dzieci.
 

spawel92

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
1
Młody tak mówie do ciebie bo dopiero masz 13 lat i jeszcze mało wiesz o życiu uświadom sobie że nie ma czegoś takiego jak miłość czy miłość od pierwszego wejżenia jest tylko takie coś jak zauroczenie . Czyli dziewczyna ci się podoba ale jak spotkasz ładniejszą to juz ta ci się nie bedzie podobać albo troche mniej bardziej bedziesz zainteresowany tą drugą . Kiedy to pojmiesz będziesz przesypiał cała noc i juz oniej nie ebdziesz myslal . A jesli chcesz zeby na ciebie zwróciła uwagę to idź na hardcora :) weź ją zaproś do kina czy na cole nieradze na 1 randce moic ze ja kochasz :/ (po pierwsze nie ma czegos takiego jak miłość) a po drugie kochasz ją dlatego że jest ładna eh ^^ . zapoznaj ją bardziej i tyle wkoncu zauwazy ze jestes nia zainteresowany jesli ona bedzie tobą ruwnież z pewnością to odczujesz pzdro

Nie ma czegoś takiego jak miłość ? A to ciekawe..naprawdę. Wszystko się zaczęło od miłości i wszystko się dzieję poprzez miłość. Zanim zaczniesz wygadywać głupoty zwiększ swą wiedzę na ten temat. Rodzice Cie też nie kochają? Gdy plemnik dochodził do komórki jajowej to działo się w laboratorium i nikt Cie nie kochał ? Zastanów się chłopie.

Oczywiście nie sądzę, że On ją kocha. Może być zakochany, a to już różnica. Znam dziewczynę, która od 13 roku życia jest z facetem. Teraz ma 22 i On się jej oświadczył. Jeszcze jakieś wątpliwości ?

Musisz sobie samemu poradzić z tym. Pomyśl, że może Cie minąć taka właśnie okazja. Nie każde zauroczenie / flirtr kończy się wielką miłością, ale jeszcze żadna nie zaczęła się bez niego.

Pogadaj z kolegami jakby tu ją "wyrwać". Wkręć się na jakąś imprezę, gdzie będziecie mogli jakoś pogadać. Może jakaś impreza szkolna, choć alkocholowe to w sumie już ten wiek u większości. Oczywiście nie namawiam Cie do spożywania alkoholu. ;) Co jeszcze..może idziecie na lodowisko, ze szkołą. Może "upaść", możecie "wpaść na siebie".

Według mnie są 2 sposoby:

* Powoli
* Szybko

Drugi sposób, to po prostu podchodzisz i pytasz czy nie chciałaby gdzieś z Tobą pójść. Później możesz sobie nawet przygotować plan działania. O czym mówić itp. Jeśli Ona się zauroczy i jej się spodobasz, to sama będzie gadała jak najęta ^^

Plan - POWOLI, to tu gdzieś z 10 sekund coś dorzucić na przerwie. Tam gdzieś wspólni znajomi i rozmawiacie między sobą. W końcu coraz dłużej rozmowa się będzie toczyć, potem może w mniejszym gronie i w końcu dopniesz swego. Skoro tu piszesz to podjąłeś już pierwszy krok, czyli chcesz to zrobić. Teraz czas podjąć drugi. Do Ciebie należy wybór. :)

Powodzenia, a najlepiej odpisz co zrobiłeś, jak poszło. :)
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Jak jej kupisz kredki to część forumowiczów pomoże wam razem malować. Się nikomu nagle w wieku 13 lat płeć przeciwna nie podobała.. Hipokryci
 
M

molurikpl

Guest
.

Oczywiście nie sądzę, że On ją kocha. Może być zakochany, a to już różnica.

Nie bardoz rozumie wczym róznica kochać i być zakochanym to jedno i to samo eh chyba ze czegos nei rozumie ;/
A pozatym jeśli już mówisz o miłości to dla mnie to jest całkowite oddanie mówie że prawie jej nie ma bo mało jaki nastolatek ( "zakochany" tak ty mówisz) odda życie za tą dziewczyne jeśli jej nawet nie zna ^^.
Przemyśl to co mówisz zanim coś napiszesz i nie używaj słowa miłość tam gdzie jej nie ma

Rodzice Cie też nie kochają? Gdy plemnik dochodził do komórki jajowej to działo się w laboratorium i nikt Cie nie kochał ? raczej wątpie czy matka może być zauroczona tym że byłem plemnikiem^^ ona kiedy się urodziłem tak jak każda inna matka oddała by za mnie życie ale 13 który kocha dziewczyne z klasy ?
Życze ci żebyś kiedyś zrozumiała o czym mówie
 
Do góry