mam problem z allegro

kiko221

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! mam taki problem,może jest tu ktoś ogarniety w prawie,
chodzi o to,że od pewnego czasu sprzedaję na allegro oryginalne conversy po taniościo poniewaz sprowadzam je z zagranicy,poki co sprzedalem 5 par w kilka dni i zdarzylem otrzymac 2 pozytywne komentarze od uzytkownikow ktorzy kupili ode mnie te buty,ale ostatnio gdy ponownie wystawilem je na sprzedaz,to allegro zablokowalo mi aukcje,tlumaczac sie,ze nie moge sprzedawac nieoryginalnego towaru na. Konsultant allegro z ktorym pisalem,nie potrafil odpowiedziec mi na pytanie skad wie,ze buty sa nieoryginalne,poprostu tlumaczyl sie tym,ze przedstawiciel firmy converse kazal usunac aukcje ktora zostala zweryfikowana i ze niby oferuje w niej podrabiane buty. Co tu robic? wedlug mnie jest to bezpodstawne oskarzenie bo wiem,ze buty sa oryginalne,a poza tym nie mam ani jednego negatywnego komentarza. Moze poradzicie mi cos?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Może zdjęcia na to wskazywały? Pamiętam jak swojego czasu kupowałem wysokie buty nike i po samych zdjęciach czasami można było rozpoznać czy to jest podróbka czy oryginał.
Może twój towar pochodził z chin?
 

kiko221

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
no właśnie z Chin,ale co to za różnica,skoro wszystko było w porządku? towar jest oryginalny.
Poza tym skoro kupujący wystawiają pozytywy,to najlepszy dowód,że są oryginalne..
ze zdjęciami,to w sumie możesz mieć rację bo to takie jakby z neta.
 

Berney-Toys

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Może chodziło tutaj bardziej o jakieś prawa autorskie dla tych zdjęć? Najlepiej byłoby zadzwonić do obsługi i porozmawiać na ten temat z kimś kompetentnym. Tylko tak możesz coś zdziałać w tej sprawie.
 
Do góry