mam problem jak to naprawić:(

heros880

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam mam problem :( opowiem wszystko od początku:
poznałem w sql nową dziewczynę było to tak uśmiechnęła się do mnie i jakoś się tam zaczęło rozmowa na fb potem gg następnie esy.
dużo pisaliśmy i zaczęła co rozmowa pisać buziaki mówić mi że jestem fajny ładny że mnie lubi to się odwdzięczałem tym samym.
Potem powiedziała że chce się ze mną jak najszybciej spotkać. W sql się zobaczyliśmy normalne rozmowy itd. na każdej przerwie
po kilku spotkaniach w sql zaczęły się buziaki w policzek na przywitanie następnie spotkaliśmy się z rana przed sql bo mieliśmy na 9 przytuliła się do mnie dała się kilka razy przytulić obejmować
potem już buzi było coraz częściej po kilku razach całowaliśy się już w usta ale tak delikatnie. w esach mówiła do mnie kotek skarbie raz nawet kochanie to pomyślałem że jej powiem że mi na niej zależy
i jej powiedziałem i tu jest problem :( powiedziała że musi to przemyśleć wszystko przestała mi odpisywać na esy mieliśmy się spotkać w weekend to nie napisała co i jak to jej napisałem
że powiedziałem jej że mi zależy bo chce ją lepiej poznać i dać się lepiej poznać jej i niech odpisze żebym wiedział że się nie gniewa ale nie odpisała.

Co mam teraz zrobić bo czuje że jej zachowanie jest spowodowane tym że zbyt wcześniej powiedziałem że mi zależy :( a na prawdę mi zależy czy są szanse żeby to naprawić?
kolega z nią gadał bo go poprosiłem to mu powiedziała że nie wie co jest ale ostatnio mnie odtrąca i nie umie porozmawiać ze mną ani nic. I jest sprawa że niedawno została zdradzona przez chłopaka i nie ufam teraz chłopaką
Co zrobić ?
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Według mnie daj jej czas na przemyślenie danej sytuacji, spróbuj w delikatny sposób na nią wpływać ale nie naciskaj za bardzo. ona sama musi zdecydować czy czas na nowy związek czy lepiej zaczekać, tym bardziej jak została zdradzona przez innego faceta.
Próbuj porozmawiać, że nie musi na razie podejmować decyzji, zaproponuj byście się lepiej poznali dopiero w tedy niech oceni cała sytuacje. Tylko zaproponuj to w rozmowie, a nie poprzez sms'a czy gg lub inny komunikator.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
To jest karygodne, gdy chłopak pierwszy zwierza się ze swoich uczuć. Czasem lepiej nic nie mówić, bo widać co się w takich sytuacjach dzieje.

Proponuję też się nie odzywać i czekać aż ona ze swojej własnej, nieprzymuszonej woli do Ciebie napisze/zagada.
 
B

BaRoNeQ

Guest
Nie wiem ile masz lat ale twoje doświadczenie z kobietami jest kruche .
Więc tak jeśli chcesz by się z tobą przespała umów się z inną i pocałuj ja na oczach tej koleżanki z sql .
To będzie sposób na tak zwaną "Zazdrość" Jeśli jej zależy to przyleci w podskokach a jak nie to ci napisze masz fajną dziewczynę
powodzenia . A jak to ci nie pasuje to możesz spróbować sposobu bardzo prostego mianowicie wzbudź jej zaufanie musi być to w 4 oczy bo inaczej będzie ci ciężej powiedz tak " Wiem że ostatnio zostałaś zdradzona i wiem że teraz ciężko będzie ci komu kol wiek zaufać ale proszę cię daj mi szanse jeśli nam nie wyjdzie obiecuje że zostaniemy przyjaciółmi i tu uwaga tekst z zostaniemy przyjaciółmi bardzo dobrze działa na kobiety skrzywdzone działa w sposub że jeśli nie wyjdzie ona ma pewność że nie zrobisz z niej dzi*ki na mieście . Ale też to może być twoja wina bo do mnie 50% koleżanek mówi kochanie , Misiak , kotku a z 30% to ja się przeliczałem wiec te jej zaloty mogły być bez wartość .
 

heros880

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
słuchajcie powiedziała mi że jestem za***istym chłopakiem ale jest tak że ona się boi zaufać chłopakowi i dlatego tak pogadaliśmy szczerze i bd normalnie się przyjaźnili jak do tej pory a to czy mi zaufa czy nie to jej wybór tak jej powiedziałem i się zgodziła. Jak teraz pokazać że może mi ufać?
 

Mariusz90

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Powiem Ci, że ciekawy ten twój problem nam tutaj przedstawiłeś chciałbym lecz nie wiem jak Ci pomóc.
 

odAdoZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
212
Punkty reakcji
5
Witam mam problem :( opowiem wszystko od początku: poznałem w sql nową dziewczynę było to tak uśmiechnęła się do mnie i jakoś się tam zaczęło rozmowa na fb potem gg następnie esy. dużo pisaliśmy i zaczęła co rozmowa pisać buziaki mówić mi że jestem fajny ładny że mnie lubi to się odwdzięczałem tym samym. Potem powiedziała że chce się ze mną jak najszybciej spotkać. W sql się zobaczyliśmy normalne rozmowy itd. na każdej przerwie po kilku spotkaniach w sql zaczęły się buziaki w policzek na przywitanie następnie spotkaliśmy się z rana przed sql bo mieliśmy na 9 przytuliła się do mnie dała się kilka razy przytulić obejmować potem już buzi było coraz częściej po kilku razach całowaliśy się już w usta ale tak delikatnie. w esach mówiła do mnie kotek skarbie raz nawet kochanie to pomyślałem że jej powiem że mi na niej zależy i jej powiedziałem i tu jest problem :( powiedziała że musi to przemyśleć wszystko przestała mi odpisywać na esy mieliśmy się spotkać w weekend to nie napisała co i jak to jej napisałem że powiedziałem jej że mi zależy bo chce ją lepiej poznać i dać się lepiej poznać jej i niech odpisze żebym wiedział że się nie gniewa ale nie odpisała. Co mam teraz zrobić bo czuje że jej zachowanie jest spowodowane tym że zbyt wcześniej powiedziałem że mi zależy :( a na prawdę mi zależy czy są szanse żeby to naprawić? kolega z nią gadał bo go poprosiłem to mu powiedziała że nie wie co jest ale ostatnio mnie odtrąca i nie umie porozmawiać ze mną ani nic. I jest sprawa że niedawno została zdradzona przez chłopaka i nie ufam teraz chłopaką Co zrobić ?

Na mój gust ona panikuje. Zaczyna ja 'brać' i efekt jest taki, że odtrąca Ciebie. Wysyła sprzeczne sygnały, może chce sobie, albo tobie 'udowodnić', że jej nie zależy?! Ja bym jeszcze nie panikowała. Nie gadaj o uczuciach, nie słodź jej... niech się trochę poszarpie, ale podtrzymaj kontakt. Minie to :) na pewno!
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
poznałem w sql
w szkole, mówmy po polsku
Co mam teraz zrobić bo czuje że jej zachowanie jest spowodowane tym że zbyt wcześniej powiedziałem że mi zależy :( a na prawdę mi zależy czy są szanse żeby to naprawić?
normalna dziewczyna cieszyłaby się,gdyby usłyszała to od chłopaka, z którym się całowała - postaraj się dowiedzieć czy nie ma innego na boku
kolega z nią gadał bo go poprosiłem
błąd. posiadanie penisa do czegoś zobowiązuje. honor, kolego. jak już, to tylko w cztery oczy. to sa wasze sprawy, pobocznym osobom guzik do tego.
I jest sprawa że niedawno została zdradzona przez chłopaka i nie ufam teraz chłopaką
gdyby jej zależało na związku, nie brałaby przeszłości pod uwagę, tylko zaufała Tobie.

Tylko zaproponuj to w rozmowie, a nie poprzez sms'a czy gg lub inny komunikator.
dokładnie
+ miałam to samo napisać

Ego


bd normalnie się przyjaźnili
"będziemy".
ok, tylko bez pocałunków. konsekwencja.

Ego
 

heros880

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
jeszcze jakieś rady macie? nie wiem może po prostu jej wygarnąć i powiedzieć niech się zastanowi co traci i że później to już będzie za późno i niech to przemyśli i jeśli nie chce to niech nie ufa jej wybór i odejść?
może to podziałać ? na moją korzyść
 

odAdoZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
212
Punkty reakcji
5
tak stawiając sprawę jesteś na straconej pozycji. Ona również może powiedzieć, że nie wiesz co tracisz... Za krótko znacie się i taki szantaż emocjonalny nie podziała :p
 

odAdoZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
212
Punkty reakcji
5
Po prostu poczekać... nie robić głupstw i zaufanie powinno samo pojawić się. To nie ma tak, że pstrykniesz w palce i już jest. Może poproś ją o kredyt zaufania?
 

heros880

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
dowiedziałem się że powiedziała tak "pewnie zostaniemy tylko znajomymi i nic więcej" bo ktoś jej spytał co tam bo ostatnio mnie z nią nie widział a ona to powiedziała gadamy jak znajomi i potem to co wyżej napisałem :(
co ja mogę zrobić niby jest jakaś szansa bo powiedziała pewnie. pomóżcie
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
wiesz, nie da się zmusić kogoś na siłę do zmiany swojego nastawienia. oczywiście, możesz próbować, ale sądzę, że masz małe szanse, skoro już innym gada, że jesteś dla niej tylko zwykłym znajomym. pokaż jej swoja niezależność
 

odAdoZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
212
Punkty reakcji
5
dowiedziałem się że powiedziała tak "pewnie zostaniemy tylko znajomymi i nic więcej" bo ktoś jej spytał co tam bo ostatnio mnie z nią nie widział a ona to powiedziała gadamy jak znajomi i potem to co wyżej napisałem :(
co ja mogę zrobić niby jest jakaś szansa bo powiedziała pewnie. pomóżcie
zaproś ją gdzieś :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Dałeś dvpy na starcie a już tak fajnie było, nie? Masz nauczkę.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
skoro dziewczyna nie moze ci zaufac to oznacza ze potrzebuje troche czasu ! daj jej do zrozumienia ze chcesz czegos wiecej ale subtelnie, bez nachalnosci.
 

heros880

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dzięki za rady :) ale odpuściłem sobie powiedziałem niech nie odpowiada mi już na żadne pytania moje i nie zastanawia się bo sam sobie odpowiedziałem i to kończę.
zrobiłem to po to bo dowiedziałem się że ostatnio całowała się z kolejnym... i ona to robi po prostu aby ranić chłopaków tak jak chłopak zranił ją i stwierdziłem że może kiedyś zrozumie co straciła i co chciałem jej dać od siebie a teraz zaczynam od nowa wszystko :)) Dzięki wszystkim raz jeszcze :)
 
Do góry