Mam nowy temat

Bobek1111

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jaworzno
tutaj możecie wypisywać co umiecie zrobić i jak to sie robi!może to sie komus przyda!może mi?zobaczymy..piscie :D
 

Bobek1111

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jaworzno
wiesz chodzi o to że niektórzy chcą sie czegoś uczyć z dziedziny informatyki jak np jak z formatować dysk czy jAk podkręcic jakiś podzespół czy wogule coś naprawić!tu piszmy wszystko co umiemy z dziedziny informatyki a bardziej mile widziane jak sie to cos robi!kapujesz?? :hyhy:
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Czyli mamy np. napisać jak instalować Windowsa krok po kroku? :D. Miałem coś takiego na zaliczenie z Systemów Operacyjnych :D.
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
noo ja nie chwaląc sie umiemrobić stronki igafike D:D:D:D
 
N

Neo

Guest
Heeeeee... Ja to umiem tyle że byłoby za dużo pisania :) Jak ktoś potrzebuje pomocy w konkretnym temacie, to służę radą. Ale tak pisać bez potrzeby... Potem się to gdzieś zagubi w gąszczu tematów i potrzebujący nie znajdzie...
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Jak ktoś chce się nauczyć tworzyć strony internetowe to na początek polecam naukę html. W sieci jest pełno kursów. Jak ktoś chce to mogę nawet podesłać.
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
A umie ktoś działać na Linuksie Ouro :hyhy: xie :) bo ja w dwa dni go rozgryzłem. ;) . Zaje fajny jest do pracy w biurach i kosztuje orginał 35 zł tylko:) :hyhy: :rotfl:
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
A po co płacic za Linuksa jak jest darmowy?? :rotfl: :rotfl:
 

marcos

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
bobek1111
jezeli chcesz sie brac za podkrecanie sprzetu tzw o/c z ang. overclocking to lepiej abys nabyl chociarz minimalna wiedze na temat tej dziedziny zanim za co kolwiek sie wezmiesz a zapewniam cie ze troche juz w tym siedze i za nim za co kolwiek sie wziolem duuuzo na ten temat czytalem wiec wiesz ......
No to kilka rad z mojej strony jezeli chcesz zabrac sie za podkrecanie podzespolow komputerowych:
1. maksymalna ilosc informacji o swoim sprzecie czyli jaka plyta , procesor , ram , grafa , zasilacz
2.musisz nabyc podstawowe informacje takie jak :
co to jest FSB , magistrala , mnoznik , czestotliwosc taktowania oraz znajomosc anielskiego conajmniej w stopniu rozszerzonym , po tym powinienes miec leciutki zarys jak to wszystko wyglada :)
3.jezeli chcesz cos podkrecac np. procesor musisz sie liczyc z wydatkiem na nowe chlodzenie bo na tym Boxowym to hu** zrobisz
aha i nie radze ci dzialac pochopnie bo mozesz sobie zrobic wiecej szkod i nie pouzywasz sobie wiecej komputera :)
do wszystkiego polecam strone google.pl tam sie wszystkiego dowiesz to jest twoja skarbnica wiedzy
pozdrawiam
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Ja swoją grafike przerobiłem z ti 4200 na ti 4800. :D :D wystarczyło dwa krotkie kabelki i lutownica :) :| ;)
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
jak ja tesz mam GeForce ti 4200 128 mb od prolink

[ Dodano: 3 Sierpień 05, 11:45 ]
jak to zrobiłeś ??
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
adibak napisał:
A umie ktoś działać na Linuksie Ouro :hyhy: xie :) bo ja w dwa dni go rozgryzłem. ;) . Zaje fajny jest do pracy w biurach i kosztuje orginał 35 zł tylko:) :hyhy: :rotfl:
[snapback]49534[/snapback]​

Ouro ?? Czy raczej moze aurox ;>
W dwa dni ;> E tam nie wierze jakos :p Moze zalapales o co biega w KDE albo jakims innym srodowisku graficznym, ale nie w samym linuksie.
Aczkolwiek byc moze sie myle :)
 
Do góry