Mały samochód dla kobiety na miasto

Bravo23

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem bardzo cieakwym samochodem byłby tutaj Renault Clio. Ma całkiem fajne osiągi, jest niezawodny i ma dość ciekawy wybór jeśli chodzi o silniki. W sensie jest zarówno dieselek jak i benzyna w podobnej mocy. To na co ja bym też zwrócił uwagę to fakt, iż jest to auto do którego wystarczy lać benzynę ponieważ bardzo rzadko się psuje. Przynajmniej takie są o nim opinie także polecam :) Jako alternatywę może Volkswagena.. Nowego Golfa czy Polóweczkę. Też całkiem fajne samochody z bogatą gamą silników i wyposażenia... Wspólnym mianownikiem wszystkich tych maszyn jest bardzo atrakcyjna cena także mysle, ze warto.
 

qlopek999

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Radomsko
Moim zdaniem najlepiej Corse albo Punto. Ewentualnie Polo. Coś popularnego, co każdy tanio naprawi i części są tanie. Czyli ogólnie to czego najwiecej na ulicach :)
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Wszystko zależy ile masz kasy! Drugi rok użytkowania mitsubishi colt to wymiana 7 letniego akumulatora,wymiana oleju i ozonowanie klimatyzacji. Poza tym nie dzieje sie nic złego Nie byłam przekonana do japończyków ( jeździłam kolejnymi modelami audi(, ale naprawdę się sprawdził. Jest mimo małych gabarytów bardzo wygodny. Części są tanie, a w mieście spala średnio do 6l.
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
Jeżeli chodzi o zwinne, ekonomiczne, nieduże, miejskie autko to szczególnie polecam Citroena C2 - 1,1 do 1,6 litra w zależności od potrzeb. Dodatkowo jest bardzo urokliwe i kobiece. Długo rozważałam kupno i zdecydowałam się właśnie na tę markę i model, a fachowcy, których radziłam się w tej sprawie tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, żę to dobry wybór ;)
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Yariska jest fajna. Mała, zwinna, mało pali. Kupiłam na wyprzedaży rocznika, moi zdaniem to bardzo dobra opcja kupna samochodu.
 

mizdeb

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie zastanawiałaś się może nad Mazdą? Ja ostation sporo mam doczynienia z CX-3, fajny "suvik", wygodny (wysoko siedzisz) i przy okazji wygląda świetnie. Gama silników szeroka i do tego sporo wyposażenia dodatkowego można mieć. Ewentualnie polecam jazdy testowe.
 

Basia Bogucka

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Jeśli szukasz ekonomicznego auta, które łatwo zaparkować i jest wygodne to zastanów się nad toyotą yaris. Jeżdżę swoją już 3 lata i nic mi się nie psuje. W sam raz do jazdy po mieście, bo wszędzie się wciśnie ze swoimi gabarytami.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
To moze Ibiza?
Jejku jak mnie sie podobają te samochody i kurcze z tego co teraz widzę jest na nie jeszcze dobra cena z wyprzedaży rocznika.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Nissana Micra sobie moja dziewczyna chwali, sprawdź go. :)
 

Anetka90

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Renia Twingo! Autko piękne na swój sposób :D ale im dłużej na nie patrze tym bardziej mi się podoba :D moja Renia :)
 

guja

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
mnie się strasznie podoba Mini One, dla mnie super auto bo lubie szybką jazdę. Do tego przestronne wnętrze, wygodne. Miałam okazję go oglądnąć w katowickim Bawaria Motors Mini
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Haha, ja swojej kupiłem BMW e36 coupe - może nie do końca kobiecy samochód, ale bardzo jej się spodobał :p Kopa też ma trochę.
 

jacekbb33

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja dla swojej kupiłem tivoli. Może nie jest to takie małe auto ale zwinne. Żonie przypasowało mówi że wygodnie się jeździ i wszytko lekko chodzi. Spalanie ma w normie więc trochę mi w kieszeni zostaje po tankowaniu.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Toyota Yaris. W ogóle Toyoty są super, ja mam 20-letnią Corollę, nigdy nie naprawiałem nic w silniku, to samochód nie do zdarcia. A w mieście tym bardziej, będzie długo służyć.
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Najlepiej będzie jeśli udasz się do dealera i to on doradzi Ci w wyborze. Skąd jesteś? Jeśli nieopodal Twojego miasta znajduje się salon Bawaria Motors Mini to wizyta w nim będzie świetnym pomysłem!
 
Do góry