Mały samochód dla kobiety na miasto

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
jacekbb33 napisał:
Ja dla swojej kupiłem tivoli. Może nie jest to takie małe auto ale zwinne. Żonie przypasowało mówi że wygodnie się jeździ i wszytko lekko chodzi. Spalanie ma w normie więc trochę mi w kieszeni zostaje po tankowaniu.
Też nie lubię małych samochodów, źle się w nich czuję, dla mnie auto musi być komfortowe i bezpieczne przede wszystkim, potem dopiero oszczędne a w takim dużym aucie wystarczy zamontować w jakimś warsztacie zestaw optima i też można tanio się przemieszczać, jazda na lpg jest bardzo tania
 

developer

Zbanowany
Dołączył
5 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
@bridgett: jeszcze tańsza niż lpg jest hybryda.... sam użytkuję Outlandera PHEV i po pół roku intensywnej eksploatacji mogę powiedzieć, że::
  • samochód jest mega oszczędny (do prędkości 120km/h jazda tylko na akumulatorach), na autostradzie (Poznań > Frankfurt; +/- 780km) oraz średniej prędkości ~130km/h spalanie wychodzi - uwaga - 2,9l/100
  • tryb CHARGE (ładowanie z odzyskiwania energii przy hamowaniu) oraz SAVE (jazda tylko na spalinówce; bardzo przydatne w Niemczech gdzie jest zakaz wjazdu kopciuchami do centrum),
  • samochód w zasadzie bezeksploatacyjny (wystarczy posługiwać się rozumem i wydatki na eksploatację = 0);
  • aktualizacje map co +/- 2 mce.
  • na minus nieco pogmatwane menu systemu pokładowego.
Pojazd wart swej ceny.
 

Magdalena787

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2017
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wybrałam sobie w salonie tivoli i chociaż wcale nie jest taki mały to dobrze mi się nim jeździ, bo jest zwrotny i pakowny. Wbrew pozorom łatwo się parkuje, a bezpieczniej się w nim czuję niż w poprzednim sporo mniejszym aucie
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Zawsze można spróbować szczęścia w loterii. Właśnie zaczęła się loteria nasycona nagrodami z okazaji 50-lecia Piwniczanki. Nagrodą główną jest Fiat 500X Crossover, a wystarczy kupić wodę i wpisać kod z nakrętki pod adresem:
https://50lat.piwniczanka.pl
Życzę powodzenia w loterii.
 

nutellka

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ma jeżdżę używanym MINI Cooperem z Bawaria Motors. Auto jest większe niż się wydaje na pierwszy rzut oka, nie psuje się, jest ekonomiczne, do miasta idealne. Ale już myślę, żeby zmienić je na Countryman, który jest po prostu piękny :)
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Toyota yaris, dla kobiet tuż po egzaminie na prawko, najlepsza opcja.
 
Do góry