maluchy urodzone w grudniu 2005

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
moj synus urodzil sie 26 grudnia 2005.i jestem najszesliwsza mama na swiecie.nieraz robi mi fikusy ale i tak go kocham ponad wszystko.

ktore z was tez urodzily w grudniu 2005?
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
widze ze nie ma tu mam ktoych dzieci urodzily sie w grudniu 2005?

a moze sa jakies mamy ktore ich malenstwa urodzily sie 2005 roku nie mosi byc grudzien.
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
tylko tak z ciekawosci chcialabym wiedziec czy sa tu jakies mamy ktorych maluchy urodzily sie w 2005 roku.no ale widze ze nie ma zadnych.a wiec zamykam temat.
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ja tylko sie zapytalam.jezeli nic nie masz do powiedzenia na ten temat to dlaczego wogole cos piszesz?zeby tylko tak napisac?widze ze ci sie nudzi.ale nie przyklejaj sie do tematu co i tak ciebie nie dotyczy.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Skąd wiesz, że mnie nie dotyczy? Chciałem Tobie uświadomić, że taki temat jest bezsensu, nie wprowadza nic nowego na forum, nic ciekawego o czym można było by podyskutować...
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
to mogles odrazu napisac ze taki temat jest bezsensu.ja tylko chcialam sie dowiedziec czy sa tu jakies mamy ktorych maluchy urodzily sie tez w 2005r.a dlatego mnie zaciekawilo bo sama mam synka ktory urodzil sie wlasnie w tym roku.ale dobrze.dziekuje ze probowales mi to uswiadomic ze bezsensu jest taki temat.na przyszlosc bede lepiej myslec jaki temat zalozyc.pozdrawiam
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
moj synus urodzil sie 26 grudnia 2005.i jestem najszesliwsza mama na swiecie.nieraz robi mi fikusy ale i tak go kocham ponad wszystko.

ktore z was tez urodzily w grudniu 2005?



moja niunia tez jest z maja 2005 :D
tez rozrabia czesto hehe ale takie sa uroki bycia dzieckiem
a najlepsze jest jak krzykne bo naprawde cos zrobi czego nie wolno - to slysze od niej : "mamo ty sie nie denerwuj..." ;)
hehe no i jak tu sie gniewac co nie?
:)

dzieci to najwiekszy Skarb jaki sie ma w zyciu :D
i dopiero zdaje sie se z tego sprawe jak sie je ma! taka jest prawda!!! nadają sens wszystkiemu :)


Skąd wiesz, że mnie nie dotyczy? Chciałem Tobie uświadomić, że taki temat jest bezsensu, nie wprowadza nic nowego na forum, nic ciekawego o czym można było by podyskutować...

Jak to BEZ SENSU? NIEPRAWDA!!!
na wiekszosci forum w dzialach dla rodzicow są tematy wlasnie takie jak. "mamy z 2005", "dzieci urodzone 2006" , "dzieci które urodzą sie w 2008" etc.
na niektorych są nawet podzielone na miesiące - np. "majówki2005", "mamy z marca 2006"
i rodzice dzieci W TYM SAMYM WIEKU mogą sie wymienic doświadczeniami, zapytac o rade, porównac umiejętnosci dzieci itd.

BARDZO MąDRY TEMAT!!! i z tego co zauważyłam jest kilka mam z 2005 roku tutaj na forum :)
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
BARDZO MąDRY TEMAT!!! i z tego co zauważyłam jest kilka mam z 2005 roku tutaj na forum :)


dzieki ekuleczka.a ja myslalam ze naprawde zalozylam ten temat nie potrzebnie.

a co do malucha.to jak ja krzykne na niego to on mowi "mama krzyczy"i robi taka mine.to mi sie odrazu smiac chce.hehe.no ale czasami trzeba jak sie nie sluchaja ;)
 
Do góry