Maleo Reggae Rockers

Grizzly ZIon

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Co o nich Powiem
To nie mova-trawa to jest Reggaemova Totalne Maleo Reggae Rockers
PAMIETAJ!!!!!
NIGDY NIE PODSTAWIAJ GŁOWY SWEJ TAM GDZIE STRĄCIĆ JĄ MOŻNA W JEDNEJ SEKUNDZIE ZŁEJ

Dla mnie są OK!!!!
 

Attachments

  • MRR.jpg
    MRR.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 75

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Mam jedno pytanie!

Ile dalibyscie za autobiografie Boba Marleya, w ktorej na pierwszej stronie jest autograf Maleo z slowami Bog Cie kocha i z data oraz napisem song of songs 2007?
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
O jeeeeeeeeeeej.. niedawno wróciłam z ich koncertu... było zamocno! Moje nogi...moje ręce... mój kark... wszystko boli ale było warto! o! i koszulka bardzo ładna jest:D
Kolesie bardzo sympatyczni i śmieszni ;] nie nudziłam się z nimi w kolejce po piwo:D
Naprawde polecam koncerty maleo rr :) w grudniu idę na następny w Gdańsku:D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
O jeeeeeeeeeeej.. niedawno wróciłam z ich koncertu... było zamocno! Moje nogi...moje ręce... mój kark... wszystko boli ale było warto! o! i koszulka bardzo ładna jest:D
Kolesie bardzo sympatyczni i śmieszni ;] nie nudziłam się z nimi w kolejce po piwo:D
Naprawde polecam koncerty maleo rr :) w grudniu idę na następny w Gdańsku:D

To sie moze spotkamy na nim? Hmm... Moze i zalatwie Ci wejsci za kulisy, zebys zdobyla od wszystkich autografy? ;)
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
To sie moze spotkamy na nim? Hmm... Moze i zalatwie Ci wejsci za kulisy, zebys zdobyla od wszystkich autografy? ;)

fju fju :D to sie dobrze składa bo niewiadomo jak bedzie w Gdansku:) W Tczewie zeby pogadac z chlopakami i zdobyc autografy problemu nie bylo ale jakoś nie prosiłam o nie gdyż czekam na płytke a no i wtedy na niej mi się podpisza:) Mam nadzieje:>
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Podpisza podpisza!!! Maleo jest super, tzn. Malejonek, bo On nigdy nie odmawia podpisu na czym kolwiek :D
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Maleo oo :) Jak ja ich uwielbiam :) Szczególnie 'Reggaemova' mi wpadło w ucho, pierwsza ich piosenka którą usłyszałam ;) W sumie przez pomyłkę :p No i 'Ostrożnie' :)
Faaajni ;)
 

RastaZMiasta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Maleo fajnie brzmi, lubie ten zespół.

Ostatnio na WOŚPie w Poznaniu grali, mam pozytywne wspomnienia z tego koncertu.
 

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
ale fajnieee (!!) :D ..tylko pozazdrościć :p ..Miłej Zabawy tak w ogóle bo mam nadzieję że się wybierasz :027: ;)
 

YamatoDamashi

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Smardze City
Nowa płyta... Opinie?

Co niektórym się narażę, ale pierwszy album mi się zbytnio nie podobał. Jakiś taki przesłodzony był. Nowy krążek "na pierwszy rzut ucha" robi lepsze wrażenia. A wy co myślicie?
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Przesłuchałem narazie raz w pełni i drugi raz na wyrywki ale podoba mi się. Wydaje mi się, że z płyty na płyte graja coraz lepiej. Yamato, sprecyzuj o której płycie mówisz, ponieważ pierwsza płyta Maleo miałą tytuł "Za-Zu-Zi" a druga to była "reggaemova" i podejrzewam że o tej płycie mówiłeś. Pierwsza była dość marna, druga podobała mi się. Mam do niej sentyment. Owszem, była tak "słodka" jak to mówisz, ale mimo wszystko na koncertach super atmosfere stwarzała. Tak do posłuchania też jest bardzo sympatyczna. Zaraz się zabiorę za ponowne, dokładniejsze przesłuchanie najnowszej i dalszy komentarz powinien zawierać już wiecej konkretów.
 

YamatoDamashi

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Smardze City
Tak, chodziło mi o "Reggaemovę", o "Za-zu-zi" kompletnie zapomniałem, bo tam z kolei nie znalazłem żadnego zapadającego w pamięć utworu.
 
Do góry