Maleo Reggae Rockers

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Ja przesłuchałem teraz płytkę nową Maleo i bardzo mi się podoba jako całość. Podoba mi się myzuka, riddimy. A tak ogólnie to podoba mi się kawałek "dzikie serce" chociaż tak naprawdę po dwóch przesłuchaniach nie mogę wybrać który kawałek jest najlepszy.
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Byłem na koncercie w Grudziądzu. Tam się działo, było spokojnie pogo ^^ Niesamowite przeżycie.
 

kyousa

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
paryż północy tudzież żary
W Szczecinie na Juwenaliach też grali dobrze. Są warci posłuchania, mają kawałki, które się nie znudzą (m. in. te wymienione przez Perfecta w pierwszym poście, plus - oczywiście - Ostrożnie)
 

Drozdu

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Wrocław
Bardzo fajny zespół, w sumie jedyny reggae, którym jeszcze potrafię się jarać :) z tego co pamiętam to bardzo fajne Alibi i Dzikie serce nagrali.
 

N3mezja

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Kiedyś znałam tylko dwie nutki i nie interesowałam się tym zespołem specjalnie. W tamtym roku miałam okazję być na ich koncercie. Działo się , oj działo! Fajna muza no i z przesłaniem. Często wracam do takich utworów jak: Kochać aby żyć, Alibi, Dzikie serce. Warto zapoznać się z tym zespołem, mają gamę na prawdę niezłych kawałków.
 
Do góry