Maleo Reggae Rockers

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Jak dla mnie bomba. Doskonały warsztat. Wśród piosenek najbardziej podoba mi się chyba Kokaine Ridim, Reggaemowa i Trzecia od Słońca, ale chyba nie mają piosenki, której nie lubię.
No i hasanoga :sexy:

Hasanoga trzęsie się sufit i dudni podłoga.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Nie przypadli mi do gustu.

Hasanoga i Reggeamowa jeszcze jako tako, ale reszta mi się niezbyt podoba, teksty też niezbyt.
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Maleo Reggae Rockers są super ! Bardzo podoba mi się ich styl i wogóle :p
23 sierpnia szykuje się ich koncert w Częstochowie . Może się spotkam z jakimiś fanami z Forumowiska :D
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
ja byłem na koncercie w Dębowcu, ale ich piosenki śpiewał Tymoteusz (2TM, 2,3).
 

wrozka_zebuszka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
szczecin
miałam okazje być na koncercie w Węgorzewie (festiwal 2005) i powiem, że od tamtej pory zaczełam ich słuchać. mają fajną przekazówke, muzykę do której jak najbardziej można sie bujać, nic to- ja tylko powiem- pozytywni są :) serce człowieka :D jest jak otwarta księga :) , pozdrawiam.
 

naimad007

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Arnhem
a ja mam takie pytanie czy moglbym dostac od was tytul, link, torrenta do jakiegos dobrego albumu obojetnie jakiego artysty ale w takim klimacie Reggae - Ragga - Dancehall - Ska chcialbym posluchac moze mi sie spodoba:) z gory dzieki pzdr
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Wejdź na jakiś serwis warezowy lub torrentowy (linku podać nie mogę - regulamin).
I ściągnij najlepiej Vavamuffin.
 

wrozka_zebuszka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
szczecin
troche mii wstyd, ej. na łudzie '06 byłam a maleo nie pamietam :bag: , indios bravos za to tak :p farben lehre też bo byłam pod sceną, z resztą gorzej.. wstyyyyd, oj wstyyd.

a skąd masz nagranie? ;> jakieś prywatne, czy zdobyte jakąś tajną drogą, czy mniej tajną? ;>
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Wiesz co, byliśmy na koncercie z księdzem (fanem Maleo i Woodstokowiczem) i potem każdemu kto chciał ponagrywał. Bardzo klimatyczne są ich zapowiedzi
np. "I na końcu będzie numer, o tym, że gdy się słucha Reggae nie można ustać w miejscu. Hasa Noga - trzęsie się sufit i dudni podłoga, Hasa Noga specjalnie dla was na Woodstocku."
 

wrozka_zebuszka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
szczecin
aj, perfect-zazdroszcze! ;( aaaa, mam pytanie: mógłbyś się jakoś tym nagraniem podzielić ;D? oczywiście w miare możliwości ;>, kto pyta, nie błądzi w końcu :p (chyba), nie? :p
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Ewentualnie mogę umieścić w necie, ale mi net czasami się rozłącza a mam modem więc to długo by trwało, ale spróbować mogę :p

P.S, Jest też jak ich Owsiak witał w mp3 :p
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Postaram się na noc włączyć wrzucanie, pasi?

Jeszcze jedno: jak się odwdzięczysz :p
 

wrozka_zebuszka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
szczecin
hm, hm. zadałeś mi trudne pytanie ;D aleee się postaram nie być dłużna ;D ja za to mam cały koncert indios z łuda '06 i mogę przesłać mejluchem ;> pasi? pasikonik?
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
www.perfect.boo.pl/maleo.zip - 8 plików mp3 spakowanych zip'em
naughty.gif


Do moderatora: Jest to prywatne nagranie z koncertu na Woodstock'u 2006. Nie jest to kopia żadnej płyty etc. i nie narusza obowiązujących praw w Rzeczpospolitej Polsce.
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Byłem na PDM w Starym Sączu, podczas którego grali Maleo... Powiem wam, że muzyka była świetna. Malejonek wraz z zespołem dali z siebie wszystko, a na zakończenie koncertu zagrali "Redemption Song". Niesamowite, niezapomniane wrażenia. Szkoda tylko, że ludzie zamiast skankować w jamajskim rytmie, pogowali niemiłosiernie.
"Reggaemova" jak dla mnie dużo lepsza od "ZaZuZi", w dużej mierze dzięki sekcji dętej.
Mnie codziennie mogłoby budzić "Number One"- ta piosenka ma w sobie tyle pozytywnej energii, że starczy na kilka innych kawałków.
 
Do góry