Male pytanko

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Mam małe pytanko:

Czy to coś znaczy jeśli dziewczyna która znasz około 4-5 godzin i trochę, ale mało z nią rozmawiałeś w gronie znajomych przy siedzeniu na ławeczce/krześle siada chłopakowi na kolanach, po czym opiera się o niego, a ten nie wiedząc co zrobić z rękami wysuwa je do przodu a ona je łapie i kładzie sobie na swoim brzuchu ?
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
zależy komu je wsuwa jeśli sam sobie i ona mu je wyciąga to znaczy ze chce z nim.....
a jesli wsadza jej do kieszeni a ona mu je wycią to może mieć kilka znaczeń,,,
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
zależy komu je wsuwa jeśli sam sobie i ona mu je wyciąga to znaczy ze chce z nim.....
a jesli wsadza jej do kieszeni a ona mu je wycią to może mieć kilka znaczeń,,,
hmm dokładnie wysunąłem ręce na oparcie na przeciw, ona je wzięła i położyła na brzuchu ale przez bluzkę którą nosiła(brzuch był zakryty i tak siedzieliśmy.

może teraz będzie można bardziej sprecyzować.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Em... na temat takiej dziewczyny wyraziłabym się hmm... mało pochlebnie, delikatnie mówiąc.
No ale poprzestańmy na tym, że wpadłeś jej w oko.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Em... na temat takiej dziewczyny wyraziłabym się hmm... mało pochlebnie, delikatnie mówiąc.
No ale poprzestańmy na tym, że wpadłeś jej w oko.

A ja tam nie mam zamiaru poprzestawać i zadam sobie kilka pytań bom niezmiernie ciekawy:
-była pijana?
-styl blachary/maniurki lub coś w tym stylu (tipsy do góry)?

jeśli ktoś siada Ci na kolanach po 4 godzinach znajomości znaczy jedno - Jest puszczalska, smutne ale prawdziwe.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
A ja tam nie mam zamiaru poprzestawać i zadam sobie kilka pytań bom niezmiernie ciekawy:
-była pijana?
-styl blachary/maniurki lub coś w tym stylu (tipsy do góry)?

jeśli ktoś siada Ci na kolanach po 4 godzinach znajomości znaczy jedno - Jest puszczalska, smutne ale prawdziwe.


dokładnie zgodzę się z tym no niestety taka prawda ja znam gościa
od 2 lat który mi się podoba i nigdy mu na kolana nie usiadałam no ale cóż
po 4 godzinach znajomości ?!
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Ludzie dlaczego wy robicie z igły widły? "oo usiadła mu na kolanach po 4h!!" "oo pewnie puszczalska i chce się z nim przespać!!" Co w tym złego, że mu usiadła na kolanach? Czy wsunęła jego rękę sobie do majtek? Nie. Czy siedząc mu na kolanach zaczęła mu wsuwać język do ust? Nie. Ona po prostu mu usiadła na kolanach. Jakie to ma znaczenie czy po 4h czy po 4 dniach? Panna dobrze się z nim czuje i tyle dla mnie to jeszcze nic nie znaczy poza tym, że jej się podoba. Nie implikuje to od razu pójścia do łóżka. Widzę, że ja jestem jakiś anormalny jeśli tak to postrzegam a nie inaczej, lecz takie jest moje zdanie i go nie zmienię :p
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
A ja tam nie mam zamiaru poprzestawać i zadam sobie kilka pytań bom niezmiernie ciekawy:
-była pijana?
-styl blachary/maniurki lub coś w tym stylu (tipsy do góry)?

jeśli ktoś siada Ci na kolanach po 4 godzinach znajomości znaczy jedno - Jest puszczalska, smutne ale prawdziwe.
dokładnie zgodzę się z tym no niestety taka prawda ja znam gościa
od 2 lat który mi się podoba i nigdy mu na kolana nie usiadałam no ale cóż
po 4 godzinach znajomości ?!

ehmm.... na szczęscie tak jak piszecie NIE jest !! ;)

i z góry mówie

-była pijana?
-styl blachary/maniurki lub coś w tym stylu (tipsy do góry)?


Nic z tych rzeczy, w towarzystwie jakim się obracam tacy ludzie się nie pokazują (w końcu to Mangowcy ^^ o ile ktoś wie o czym mówię ;) )
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
ehmm.... na szczęscie tak jak piszecie NIE jest !! ;)

i z góry mówie

-była pijana?
-styl blachary/maniurki lub coś w tym stylu (tipsy do góry)?


Nic z tych rzeczy, w towarzystwie jakim się obracam tacy ludzie się nie pokazują (w końcu to Mangowcy ^^ o ile ktoś wie o czym mówię ;) )

skoro tak to widocznie jej się spodobałeś, ma dziewczyna ekspresywny sposób bycia i jest bez obciachowa to sobie usiadła..
mnie by takie zachowanie osobiście zdegustowało - skoro Tobie się podoba to nie am na co narzekać :)
jedynie korzystać z sytuacji :p
 
Do góry