Makijaż permanentny- co wy na to?:)

Wilijka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Za nic nie dałbym sobie nic zrobić na powiece, ale poprawę konturu brwi rozważam. Tylko, że teraz są mocne bujniejsze, a co, jak wróci moda na kreseczki?
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Jestem za. Jednak ja zdecydowałabym się na makijaż permanentny ust. Według mnie to doskonały pomysł. Możemy cieszyć się cały czas pięknym wyglądem. Jeszcze biorąc pod uwagę to, że szminka z ust bardzo łatwo schodzi.
Może w niedalekiej przyszłości się zdecyduję na kontur ust z wypełnieniem.
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Robiłam kiedys usta - permamentna kreska - myślałam ze umre z bólu - nigdy wiecej !!!!!!!!
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, zanim zdecydujecie się na makijaż permanentny, najpierw dowiedzcie się jak najwięcej o osobie, która miałaby wam go zrobić, bo bez zobaczenie efektów jej pracy nie powinnyście w ogóle o tym myśleć. Źle zrobiony makijaż będzie się za wami długo ciągnął i możliwe, że będziecie go jeszcze musiały poprawiać zwykłym na co dzień. Jeśli naprawdę marzy się wam takie poprawianie wyglądu, idźcie tylko do kogoś zaufanego.
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Ja robiłam brwi w zeszłym roku i jestem mega zadowolona aż do dzisiaj :) Pieknie podkreslony został łuk brwiowy- kosmetyczka nadała im zupełnie nowy kształt taki podkreślający twarz :)
 

jollka

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja przyznaję, że robiłam górne kreski. Byłam u pani Bąk w Warszawie. Nie mam pojęcia jak w innych salonach, ale moje doświadczenia jak najbardziej na plus. Mnie nie bolało. Tak bym tego nie nazwała ;d Może lekko poszczypywało, ale to przez chwilę. A efekt bardzo ładny :)
 

Derpkia

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Owszem, źle wykonany może wyglądać sztucznie, dlatego trzeba znaleźć taki salon, gdzie wykonanie będzie precyzyjnie dopasowane do osoby. Ja ogólnie preferuje delikatny makijaż, więc taki permanentny, dobrze wykonany świetnie się sprawdza. A nie lubię wstawać wcześniej i szykować (malować) się do pracy, więc to dla takich leniuszków to świetne rozwiązanie. W Poznaniu jest studio makijażu permanentnego przy ul.Piekary 12 (tylko kurcze nazwa wyleciała mi z głowy), ale to właśnie jedyne miejsce, gdzie mogę w pełni zaufać powierzając swoja twarz pani Alicji. :)
 

grabka

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2016
Posty
27
Punkty reakcji
4
Jak ktoś chciałby skorzystać z poleconego salonu, to słyszałam same superlatywy o salonie w Warszawie (nazwę mogę podać na priv), na Mokotowskiej, u Pani Estery. Podobno robi bardzo ładnie, tak naturalnie. Wysłałam tam właśnie koleżankę na przeszpiegi, aby się wszystkiego dowiedziała, bo mam w planach zrobić sobie prezent na urodziny ;-)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Mam zrobiony makijaż permanentny brwi i zdecydowanie polecam. Panie, które krytykują ten zabieg lub mówią, że to wygląda sztucznie chyba nie widziały jak taki makijaż wykonuje profesjonalista :) Mi brwi robiła pani Kossakowska ('Jest Pieknie') i wyszło super- brwi są delikatnie podkreslone, wyglądają naturalnie, pasują do rysów twarzy. Widzę, że któraś z was pisała, że miała brwi robione przez poł godziny- jejku, ja siedzialam prawie 3 godziny i pani Dominiki, bo wlasnie mniej wiecej tyle trwa dokladnie wykonany zabieg!!! Teraz myślę o kreskach, bo uwielbiam w taki sposob podkreslac oczy ;)
 

CudoGosia

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
pewnie niektórym ułatwia to życie i oszczędza czas, ale ja bym się nie zdecydowała, to po prostu nie dla mnie
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Trochę bałabym się, że efekt bedzie nie taki jakiego bym chciała. Poza tym moja koleżanka ma permanentnie kreskę na powiekach, a druga brwi i jak nie mają żadnego makijażu to nie wygląda to jakoś naturalnie. Za to przy makijażu rewelacyjnie.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
jak pójdziesz do osoby która ma doświadczenie i talent to nie ma się co bać :) np. w salonie jest pięknie w warszawie jest Dominika, która robi świetne brwi i nie znam dziewczyny, która nie byłaby zadowolona. Zresztą taki makijaż permanentny to też nie jest na zawsze ;)
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
Dziewczyny pomocy.
Zrobilam kreske gorna i dolna. Jezt gruba... Kosmetyczka twierdzi ze to efekt opuchniecia i naciagnietej skory,, ze za kilka dni jak sie wygoi t o zejdzie i kreska bedzie cienkutka... nie wydaje m isie... wyglada okropnie... kusi mnie zeby zmyc woda tyle pigmentu ile sie uda.. .ale z jakim skutkiem???? pomozcie !!! oszaleje
 

Paulapaula1985

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja trochę bała bym się robić coś na długo długo lub na stałe. Z jednej strony nie potrzebuję takiego makijażu bo jestem z natury brunetka i mam ciemną oprawę oczu , ciemne brwi, które wystarczy dobrze wyregulować. Na ewentualny makijaż wieczorowy lub dzienny chodzę do salonu Hana Beauty . Salon Hana Beauty to miejsce dla ciała i ducha ....
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja nie mam właściwie brwi, więc permanentny to dla mnie idealne wyjście. Myslę, że takie naturalne, dopasowane do oka i kształtu twarzy zawsze będą w modzie. Moim zdaniem najlepiej permanentny robi pani Estera w Magic Visage w Warszawie.
 

Akiko

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2018
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja się jednak boję, że będzie za mocny makijaż pernamentny i wole korzystać z kosmetyków naturalnych co dodatkowo dobrze sprzyjają mojej skórze. Annabelle minerals ma najlepszy podkład kryjący mineralny, można dostać niedrogie testery kosmetyków, z których ja obecnie korzystam ponad pól roku już ;p
 

Jaagoda

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Makijaż permanentny nie wygląda sztucznie, anie nie jest za mocny, jeśli jest dobrze wykonany. Sama widziałam koleżanki, które miały taki makijaż i wyglądały po prostu źle, bo korzystały z oferty niesprawdzonych, tanich gabinetów. Ja makijaż permanentny robiłam w gabinecie JoKo w Starogardzie Gdańskim i efekt jest rewelacyjny - uroda podkreślona, ale wszystko wygląda naturalnie. Zresztą jest to mój sprawdzony salon, robiłam u nich nie tylko makijaż ale także korzystam z zabiegów spa oraz masaży. Jest tam profesjonalna obsługa, która zna się na swojej pracy.
 
Do góry