Makijaż permanentny- co wy na to?:)

ronee

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mi się nie podoba permanentny makijaż.
Wygląda sztucznie. Brrr :/
 
B

Bartoszcze

Guest
Zastanawiałam się nad tym dość długo, aż w końcu pomyślałam, że nie przekonam się, póki nie spróbuję i nie żałuję tej decyzji :) Wykonałam makijaż w gabinecie Bellisana i jest super. Nie tracę czasu na codzienny makijaż przed lustrem i finansowo też mi się to bardziej opłaca, wygląda to naturalnie, a ja na pewno prezentuję się lepiej niż sobie wyobrażałam.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Wpisałem właśnie w google grafika "makijaż permanentny" - fuuuuj. :buuu:
 

ewa21158

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja również zgadzam się z Ronee że wygląda bardzo sztucznie
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Mam mieszane uczucia (osobiście bym sobie nie zrobiła), ale jak się znudzi to jest problem,
bo usunięcie nie jest takie proste zapewne.
Nigdy się już nie będzie naturalnie wyglądać po takim zabiegu.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Też sobie znalazłam w google i się przestraszyłam - darmowy kilogram więcej plastiku na twarz?
Jeszcze jakby się świeciło to w nocy, to jeszcze bym na zawał padła :crazy:

Choć to pewnie zależy od perspektywy - ja się praktycznie nie maluję, więc dla mnie to zgroza, ale dla kogoś kto poświęca na tynkowanie powyżej godziny dziennie pewnie się opłaca ^_^
 
Y

Yellow Jester

Guest
A czy to nie jest trochę tak, jak z malowaniem ścian w domu, że raz na kilka lat trzeba zrobić mały remont?
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Makijaż permanentny - to totalna pomyłka. Kiedy widzę taką oszpeconą dziewczynę, zawsze kojarzy mi się z maską japońską.



95431229-7c057eede4c34659df93cf6cc926d50b_b0023b.jpg



6312.jpg
 
J

jessi_ca

Guest
znajac siebie, szybko by mi sie znudzil. ale tak czy inaczej nie zrobilabym sobie takiego czegos.... a kreska na dolnej powiece to jakas pomylka, to nie wyglada ladnie...
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Bardzo chętnie być coś takiego zrobiła. Ale nie mam na to pieniędzy. Może kiedyś. Twoje kreski są bardzo ładne :)
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Efekt uzyskałaś bardzo ładny bo delikatny, straszne gdy dzieczyny robią sobie grube krechy i czarne wyrysowane brwi ...brrrr
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Jakoś nie mam przekonania... Może i wygodne, bo nie trzeba sie malować...
Ale... nie zawsze wychodzi naturalnie, usta np trzeba poprawiać kilka razy..
Wolę już się sama malować
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A ja w sumie się zastanawiam nad delikatnymi kreskami na powiekach. Moja koleżanka ma i wygląda naprawdę świetnie :) może kwestia tego kto i jak robi.
Ust bym nie zrobiła, czy tam innych cudów.
 
Y

yasumi

Guest
Jak dla mnie to idealna sprawa. To jak będzie wyglądał zależy od tego, gdzie się pójdzie, więc warto się wcześniej rozeznać. Ja się zdecydowałam i robiłam w gabinecie Bellisana i wyszło to naprawdę ładnie. Mam teraz spokój rano i nie muszę się malować :D
 

File07

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mnie się podoba. super sprawa. Jak jest dobrze i profesjonalnie zrobiony, to naprawdę wygląda super i nie można rozpoznać, że to ten typ makijażu. Znajoma robiła ostatnio tutaj klinikaurody.net.pl i wygląda naprawdę super. Sama chcę tam jechać, ale muszę jeszcze dozbierać kasę.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
mnie sie podobaja takie cienkie kreski tylko na linii rzes aby wygladaly na gesciejsze, ale sama bym sie nie zdecydowala, zastanawialam sie, ale jakos nie przemawia do mnie, za to zainwestowalam w dorby eyeliner i pedzelek:)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Mam makijaż pernamentny ust jestem bardzo zadowolona, wyglądam naturalnie trzeba poprostu iść do sprawdzonego salonu kosmetycznego i tyle. Juz wiem, że po 2 latach robię poprawkę makijażu jak dla mnie hit kosmetyki:)
 

sirFrancis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
madzina napisał:
Drogie , nie drogie; wazny jest efekt
a niektórzy faktycznie wiedzą co robią i ze swojej pracy mogą być dumni :))
luksusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/ewa_gill
czarodziejka dosłownie
a koszta, zawsze jakieś koszta w zyciu ponosimy, prawda?


ooo jak fajnie to nie drogo jszcze
pewnie ze nie:).Są o wiele droższe przyjemności:)
pozdrawiam
 
Do góry