Makijaż permanentny- co wy na to?:)

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Makijaz permanentny moim zdaniem to duża wygoda szczególnie latem. Kolejny plus to oszczędność porannego czasu, którego zawsze jest za mało :) A co myslicie o makijażu permanentnym ust?
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
A powiedzcie, wiadomo ze każdy człowiek inaczej odczuwa ból i inaczej goja mu sie rany ale chciałąm się dowiedziec po jakim czasie człowiek może wyjść do ludzi ?? bo słysząłam że robią sie jakies strupy i milion innych rzeczy
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Super sprawa, wygoda i zaoszczędzony czas. a latem w ogóle wspaniała sprawa. Usta moim zdaniem nie koniecznie ale brwi i kreski na górnych powiekach jak najbardziej :)
 

Doro.tka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Czas i wygoda to podstawowe zalety, ale ogólnie wiele osób rezygnuje z argumentem, że lubią coś zmieniać. Ja mam zrobione bardzo delikatny i naturalny permanentny z którego jestem zadowolona, a który jest na tyle delikatny, że na co dzień do pracy wystarczy a jak chcę coś mocniejszego to mogę sobie dodać trochę makijażu. Ale musi byc dobrze zrobiony, nie ma nic gorszego niż się potem męczyć ze spapranym permanentnym.
 

Karolina_1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A powiedzcie, wiadomo ze każdy człowiek inaczej odczuwa ból i inaczej goja mu sie rany ale chciałąm się dowiedziec po jakim czasie człowiek może wyjść do ludzi ?? bo słysząłam że robią sie jakies strupy i milion innych rzeczy

Cześć! Ja robiłam kreski tydzień temu w Extravaganza na Żoliborzu u Agaty Świeckiej. Robiła mi dwa znieczulenia, jedno kremem, a później jeszcze jak zaczynało mnie boleć, to płynem który trochę piekł, ale później już w ogóle nie bolało. Nie dziwię się że pytasz o strupki i rany bo też naczytałam się sporo na różnych forach o ropiejących oczach i jakiś strasznych historiach. Ja robiłam kreski około 18. Oczy miałam trochę zaczerwienione ale na drugi dzień już nic nie było widać. Rano po przebudzeniu czułam tak jak by trochę piasek pod powiekami, ale już w ciagu dnia wszystko było normalnie, poszłam do pracy i nic nie było widać na oczach (oprócz kreseczek :)) tylko wiem, że nie można mieć sztucznych rzęs jeśli chcesz zrobić kreski i jak nosisz soczewki to na zabieg trzeba je wyjąć. Pozdrawiam!
 

Karolina_32

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Makijać permanentny jest bardzo wygodny, tylko przy wyborze gabinetu trzeba pamiętać, żeby najlepiej wybrać taki salon, w którym w cenę będzie wliczona też poprawka makijażu po kliku tygodniach od zabiegu. W Bellisanie podobno wykonują taki makijaż bardzo profesjonalnie. Najlepiej poszukać większej ilości opinii o różnych miejscach, żeby efekt był taki, jak oczekujemy :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Wolę się męczyć i sama coś tam zadziałać. Kobieta zmienną jest ;)
 

e-salem_pl

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Taki makijaż nie jest na zawsze tylko na kilka lat. Warto go jednak przemyślec. Jesli jestesmy zdecydowane to pamietajmy o dobrze kosmtyczki. Takie cos musi robic profesjonalistka.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Dla mnie kilka lat w tym przypadku to wieczność. Lubię zmiany i trochę spontaniczności. Do tego makijaż robi się poniekąd pod tzw. sytuację. Oczywiście decyzja zawsze należy do nas samych. Ja zwyczajnie od takiego makijażu odstępuję. Tak raczej pozostanie.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się nad takim makijażem ust. Ponoć dobrze wykonują taki zabieg w Elite. Raz, a dobrze wykonany makijaż i nie trzeba było by się malować przed wyjściem. Dobra motywacja, by zbierać kaskę :)
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
a słyszałyście o kimś kto w Lubinie wykonuje dobrze taki makijaż. Szczególnie zależy mi na makijażu oka na kreskach
 

Diana13

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Taki makijaż nie jest na zawsze tylko na kilka lat. Warto go jednak przemyślec. Jesli jestesmy zdecydowane to pamietajmy o dobrze kosmtyczki. Takie cos musi robic profesjonalistka.

Zgadzam się, że makijaż permanentny warto przemyśleć gdyż wykonuje się go na kilka lat. Aby być w pełni zadowolonym należy wybrać odpowiedni salon oraz sprawdzoną i polecaną linergistkę, bowiem to od niej zależy jak będziemy się prezentować. Ważny jest odpowiedni dobór kolorystyki do danego typu urody. My sami powinniśmy czuć się dobrze w makijażu i razem z osobą wykonującą podjąć decyzję co do koloru, grubości oraz długości kresek.
Sama wykonałam jakiś czas temu pełen makijaż permanentny, więc wiem jak istotne jest ustalenie wszelkich szczegółów przed wykonaniem zabiegu.
Zabieg wykononałam u Pani Wioli w Blueberry Instytucie Urody.
 

m-alutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Far Far Away
Moja siostra zrobiła sobie jakiś czas temu kreski na górnych powiekach. Efekt był bardzo naturalny. Narzekała na ból podczas drugiej wizyty, gdy na zarysowany wczesniej kontur aplikowano właściwy, trwały pigment, który miał rzekomo blednąć po kilku latach (w praktyce zbladł po kilku miesiącach). Ja nie stosuję trwałego makijażu. Wystarcza mi wprawa, do jakiej doszłam w malowaniu kresek oraz fakt, że efekt (jakimś cudem) utrzymuje się przez osiem godzin pracy i cały wieczór. Siostra nie boi się eksperymentować z wizerunkiem, ma na swoim koncie między innymi przedłużanie rzęs i włosów. Jej twarz nie jest przy tym tak dziecinna, jak moja i wygląda korzystnie nawet w bardzo mocnym makijażu.
 
D

Dosiek77

Guest
Dziewczyny a powiedzcie mi czy ta laska ma może trwały makijaż brwi?
408331_4551523552767_737113109_n.jpg
 

potajsku

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Uważam, że jest to bardzo fajne rozwiązanie dla zapracowanych mam, tylko szkoda, że takie drogie :(
 
D

Dosiek77

Guest
Czy ja wiem czy drogie, w dłuższej perspektywie niektóre panie wydają więcej na zakup kosmetyków
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
też się zastanawiam. głównie z wygony i lenistwa :) nie zawsze chce mi się robić kreskę rano, a jednak oko wygląda z nią zdeycodwanie lepiej. Bardzo bolało?
 
Do góry