Makijaż na bal

Status
Zamknięty.

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Witajcie ! ^^ Tym razem to ja mam mały problem... 31 maja ide na bal absolwenta w gimnazjum. Mam już wybrany krój, kolor sukienki ( szyje sie właśnie u krawcowej ;)) nawet po części przemyslane dodatki, nie wiem jednak jak się umalować. Chcę, zeby to był jakiś delikatny makijaż, podkreślajacy tylko nieco moją urodę, taki, żebym mogła sie też tak umalować np. w weekend a nawet do szkoły ( o ile się ośmiele ;p ).
No wiec tak : mam czarne włosy ( mniej więcej grafitowe) , brązowe ( piwne oczy) z ciemną oprawą i dośc ciemną karnację. Sukienka będzie oliwkowa z ozdobną tasiemką ze złotą nitką i kamyczkami.Najbardziej chodzi mi o to jaki kolor cienii dobrać, ale przyjmę wszelkie sugestie. Pozdrawiam :)

nikt mi nie pomoże ?;> prooooosze
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm ja bym poszla w brązy na Twoim miejscu :p
ale wiesz jezeli nie bardzo umiesz to moze jednak do kosmetyczki :p? nie wyjdzie drogo :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja również bym wybrała brązowy no ale właśnie nie lepiej iść do kosmetyczni dużo na to nie wydasz :)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
jak ja ci zazdroszczę takiej cery, oczu i w ogóle ^^
Mmm..

A w kosmetykach też radzę brązy...
Ale kosmetyczka wie najlepiej ;)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
ja bym sie pomalowała na żółto, ten brąz może być niewidoczny...
hm straszne sie zrtobiło to gimnazjum, nawet na studniówke sie nad tym nie zastanawiałam, kosmetyczka to za mnie zrobiła, ale hm... postaw na cos klasycznego,
kreski na pwiece bądz pod, ciemne cienie w kącikach oczu,
ja tak to widze, ale ja sobie wyobrazam Ciebie pewnie po swojemu, zresztą wyobrazni dodają mi piwka wiec moze nie korzystaj z moich porad, ale żółty jest piękny, chociaz nie wiem czy to skromny makijaz...
nie zrób z siebie tylko choinki. Jak usta intensywnie to oczka troche mniej no i na odwrót.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
jak już to na złoto się pomalować a nie na żółto...
jak ma ozdobną tasiemkę przy sukience..
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Oczywiście że na złoto, żadne brązy. Kup sobie złoty eyeliner i zrob kreske albo złoty cień ;) jak wolisz:)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
ta ale i tak byłam blizej ideau, pisząc o żółtym. a złoty to zależy czy jej bedzie ładnie, mnie paskudnie w złotym i srebrnym i innym lsniącym.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Bussi ^^ dziękuje :*
Dziękuje wam za rady ;] Porozmawiam z tatą o kosmetyczce, ale pewnie się nie zgodzi.. :( no, ale myślę, że w razie czego dam sobie rade ^^ mam starszą siostre, wiec może mi pomoże. Podoba mi się pomysł ze złotym cieniem do powiek i kreską :) brązy wypróbuje na codzień. A własnie jak uważacie to ma być ciemny czy jasny brąz i jakie jeszce kolory ? wszelkie sugestie mile widziane ^^ Pozdrawiam.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
równie dobrze możesz kupić sobie cienie oliwkowe ale ja bym właśnie tutaj albo wzięła złoty albo ciemni brąz ale znów taki nie za ciemny...
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Nie dziękuj..
Czysta szczerość ;)

A co do cieni...
Ja bym wzięła w ciemniejszym odcieniu ;)
Coś w tym stylu: IIIIIIIIIIIIIIIII xD
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
aha rozumiem ^^ własnie w sobote wybieram się na zakupy więc rozejrze się za kosmetykami. Myślicie, że brąz byłby też dobry jak np. delikatny makjiaż na nie wiem.. weekend, czy na codzień po szkole ;> ?
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
tak brąz byłby dobry ;)

a co do balu: to może być też oliwkowy, jak sukienka. przy ciemnych oczach i karnacji na pewno będzie ładnie wyglądał.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no do balu albo oliwkowy albo złoty lub brązowy :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Dziękuje wam :* Już kupiłam :) wybrałam złoty cień z loreal , czarny eyeliner z miss sporty , prasowany puder z inglota i bezbrawrno-różowy błyszczyk z inglota. mam też buty, ale nie mam pojęcia jaką torebke wybrać...Nie chcę zakładać dwóch oddzielnych tematów więc proszę moderatorów o wyrozumiałość ^^
Torebkę w jakim kolorze powinnam kupić ? Zielony a może złoty jak buty, ale czy wtedy nie bedzie za dużo złotego ? ;> czekam na opinie.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Jak widac kilka dni temu byłam na balu. Było świetnie ^^ :D :D Dziękuje wam za pomoc, bez was to by sie pewnie nie udało :) pozdrawiam ;]

P.S wyślę raport, żeby zamknięto temat , tak dla porządku ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry