makaron pełnoziarnisty

leonia

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2017
Posty
9
Punkty reakcji
2
lubię, cięzko było na pocżatku się przekonać ale teraz czesto kupuję, fajny ma arrighi, nie rozwala się i jest przyjemy w smaku
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
też przemawia do mnie makaron arrighi. Dobry w smaku. Najbardziej mi odpowiada.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
A ja kupuję pierwszy lepszy z wiarę dobrym kładem. Zawsze jest smaczny :p
Ogólnie na początku musiałem się do tego trochę przekonać, ale teraz wydaje mi się lepszy niż zwykły makaron.
 

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
Nie jadam makaronów pełnoziarnistych, bo nawet nie moge takich rzeczy jeść ze względu na jelito drażliwe, które niesttey mam. Więc kupuję normalnie makarony- również Arrighi i przyrządzam w różny sposób. Albo z mięsem najlepiej z indyka albo z warzywami ;)
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Z makaronem pełnoziarnistym jest podobnie jak z ryżem brązowym czy kaszą - trzeba się przyzwyczaić. W moim przypadku nie było problemu jednak domownicy na początku nieco marudzili.. oczywiście arrighi najlepszy
 

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
lubię makarony z lubelli, jakiś czas temu zmienili troche formułę chyba, bo ta goryczka charakterystyczna dla makaronów pełnoziarnistych jest niewyczuwalna
 

Alina33

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2020
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ciekawa informacja. Faktycznie makarony pełnoziarniste mają charakterystyczny posmak. Nie każdemu przypadnie on do gustu. Ja jednak jestem zdania, że to nie makarony mają "tuczący" charakter, ale dodatki, które z nimi serwujemy. Ponadto zawsze można zastosować jakąś alternatywę - ja np. lubię "makaron" z cukinii.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Lubię lubella pełne ziarno, po ugotowaniu nie ma dużej róznicy miedzy nim, a zwykłym białym makaronem
 
Do góry