Majątek Putina.

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Chodziło o podzielenie przez 100 szacowanej wartości majątku Putina jaką podałem
i tak wychodzą szokujące kwoty


"Bo nie podaleś żadnych wiarygodnych danych, piszesz z głowy a więc z niczego.
Mam ci wierzyć na slowo? Moim zdaniem kłamiesz, nie masz żadnych danych którymi możesz się uwiarygodnic"

========
Proszę Pana - słowo "kłamiesz" jest twarde i nieeleganckie - nerwy Panu puszczają?
"wiarygodne dane" - podałem ogólno dostępne informacje ze stron www, podkreślając, że są to dane szacunkowe.
Nic nie podałeś kolego żadnych szacunkowych kwot bo słowo MOŻE wyklucza to.
Podałeś jakieś wydumane kwoty nie poparte niczym.
Słowo kłamiesz znaczy że kłamiesz, że nie masz na poparcie swoich słów żadnych dowodów.

Na jakiej podstawie są te twoje dane szacunkowe? Kto to liczył, podaj sposób liczenia.
Inaczej to tylko twoje urojenia. Nie masz żadnych danych, szacunków bo takich nie ma.




















 

Przyimek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2022
Posty
126
Punkty reakcji
1
Nic nie podałeś kolego żadnych szacunkowych kwot bo słowo MOŻE wyklucza to.
Podałeś jakieś wydumane kwoty nie poparte niczym.
Słowo kłamiesz znaczy że kłamiesz, że nie masz na poparcie swoich słów żadnych dowodów.

Na jakiej podstawie są te twoje dane szacunkowe? Kto to liczył, podaj sposób liczenia.
Inaczej to tylko twoje urojenia. Nie masz żadnych danych, szacunków bo takich nie ma.


















Saymon - Drogi Kolego - powtarzasz w kółko te same pseudo-argumenty - nie będę drugi raz pisał tego samego - można wrócić do tego czytając mój wcześniejszy wpis (tam jest też link)


Jeżeli poprawia Ci nastrój oraz samoocenę pisanie, że ja kłamię to daj Ci Boże zdrowie - niech Ci będzie, że ja kłamię a Ty jesteś niekwestionowanym światłem prawdy bijącym na całą ludzkość.

Cieszę się twoim szczęściem !

Tak - jestem kłamcą !
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina !


Święte słowa proszę Księdza Proboszcza. Pójdę z pieszą pielgrzymką do Częstochowy żeby zmazać moje winy!


Niezmiernie cieszę się również, że mogę wpłynąć na twój dobry nastrój oraz korzystną samoocenę!

Dobre samopoczucie to bardzo ważna sprawa !



Pozdrawiam słonecznie i życzę miłego dnia!
 

Powiew

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2022
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ktoś kiedyś powiedział że: "najbogatsi na świecie ludzie się tym nie chwalą bo ich majątki powstały z lewizny". Więc nigdy się nie dowiemy ile putler ma kasy.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Ktoś kiedyś powiedział że: "najbogatsi na świecie ludzie się tym nie chwalą bo ich majątki powstały z lewizny". Więc nigdy się nie dowiemy ile putler ma kasy.
I z tym mogę się zgodzić,raczej nie dowiemy się tego.Chyba że następca Putina będzie jego wrogiem i zrobi prawdziwe śledztwo.
 

Powiew

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2022
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hitler ukrył swój majątek w Szwajcarii. Dokładnie w tamtejszych bankach i świat nigdy nie dowiedział się ile tam było kasy ;) Mimo że zajmowała się dochodzeniem Ameryka. Szwajcarzy zrobili ustawę że po iluś latach mogą przejąć kasę Hitlera i tak się stało dosłownie parę lat temu.
 

Przyimek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2022
Posty
126
Punkty reakcji
1
Hitler ukrył swój majątek w Szwajcarii. Dokładnie w tamtejszych bankach i świat nigdy nie dowiedział się ile tam było kasy ;) Mimo że zajmowała się dochodzeniem Ameryka. Szwajcarzy zrobili ustawę że po iluś latach mogą przejąć kasę Hitlera i tak się stało dosłownie parę lat temu.
Czyli kiedy? Proszę o konkretną datę.

P o Z d R a W i A m
S e R d E c Z n I e
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ten temat jest satyryczny i widać
Dziecko partii razem i satyryczne są
Testy które oceniają nie wiadomo
Na jakiej podstawie jego majątek.
Nie da się stwierdzić czy ma
Majątek i nie da się go wycenić a
Ruchu opozycyjne to złodzieje jak
Chodorkowski który nagle cudowny
Sposób ma majątek a tej grupy
Spora część to Żydzi i została wygnana
Z kraju powodu złodziejstwa .
Nie pokazuje na prawo i lewo jaki ma
Majątek i nie daje do internetu swojego
Bogactwa i prawdopodobnie nie
Ma internecie jak korzysta drogich
Aut , wyjazdów albo zdjęcie jego
Mieszkania i to pozwoliło by
Wycenić majątek a tak nie da się tego
Zrobić.
 

Ewa67

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2024
Posty
16
Punkty reakcji
0
Los Putina jest straszny, jeśli nie tu, na ziemi, to na pewno w następnym świecie.
 
Do góry