Magnetoterapia

adamwasz

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Pytanie do tych co korzystali. Mam problemy z łokciem, ciagle boli przy zginaniu. Nie pomogły zadne mascie i tabletki, przeswietlenie nic nie wykazało. Pomyślałem o magnoterapii. czy to jest skuteczne? czy lepiej isć prywatnie np do gabinetu dr Magnus czy lepiej do przychodni? Jakie macie doswiadczenia w tym temacie?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Przypuszczam, że chodzi Ci o pole magnetyczne niskiej częstotliwości i wyczytałeś coś tam o tym na internetach. To, że wymyśliłeś sobie taki zabieg nie oznacza, że jest wskazane zastosować go u Ciebie.



adamwasz napisał:
Mam problemy z łokciem, ciagle boli przy zginaniu.
Po 1. należy zdiagnozować 'problem'. Albo chociaż określić czego on może dotyczyć. Czy tkanek miękkich czy kostnej?



adamwasz napisał:
Nie pomogły zadne mascie i tabletki
Maście i tabletki działają tylko przeciwbólowo, na chwilę. Nie rozwiązują na stałe 'problemu'.



adamwasz napisał:
czy lepiej isć prywatnie np do gabinetu dr Magnus czy lepiej do przychodni?
Według mnie w większości placówek jakość zabiegu nie różni się między tymi na NFZ, a prywatnie. Jedynie kolejką oczekiwania...

Jednak zanim zaczniesz wymyślać sobie jakie zabiegi chciałbyś sobie zaaplikować to tak jak napisałam wyżej. Należy zdiagnozować problem i dopiero ustalić rodzaj terapii przy uwzględnieniu wskazań i przeciwwskazań. Na początek udaj się do dobrego lekarza (czyt. nie takiego, który uważa, że leczenie to wystawienie recepty na tabletki).
 

Dendrodena

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2018
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja bym zrobiła dokladne badania jakieś. Jak były zrobione tekie podstawowe jak zdjęcie czy usg u lekarza i tam nie wiele wiadomo nadal. To polecam zrobić sobie rezonans. Słyszałam, że bardzo dobrze, szybkko i co najważniejsze tanio jak na takie badanie to robią na Zachodniej 7 praktyka.info.pl u jest dokładny adres z mapką i informacjami jak się przygotować czy coś. Taniej w Krakowie znajoma nie znalazła podobno.
 
Do góry