Magic

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zbiera to ktoś i grywa?
A może zbierał grywał?
Albo zamierza?

Ja dziś kupiłem mój pierwszy deck: śnieżny czarno-niebieski (Coldsnap) ^^ W sumie to nie mam za bardzo z kim grać. Ale jestem w trakcie namawiania znajomych.

Tematu takiego o dziwo nie znalazłem tutaj.
 
N

Nazer

Guest
Ja kiedyś grałem, jakieś 5 lat temu, ale niestety wszyscy moi znajomi z gimnazjum przestali grać, sprzedali swoje talie i nie miałem z kim grać :( więc też sprzedałem moje talie, musze się pochwalić że z zyskiem :D. Złośliwością losu w liceum było kilka osób z taliami, a kilku to nawet bierze udział w tournamentach i odnosi sukcesy :D
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja kiedyś grałem, jakieś 5 lat temu, ale niestety wszyscy moi znajomi z gimnazjum przestali grać, sprzedali swoje talie i nie miałem z kim grać :( więc też sprzedałem moje talie, musze się pochwalić że z zyskiem :D. Złośliwością losu w liceum było kilka osób z taliami, a kilku to nawet bierze udział w tournamentach i odnosi sukcesy :D

A jakim kolorem?
 
N

Nazer

Guest
Ten deck nazywa się "Affinity" bodajże, wiem że w talii znajdują się głównie artefakty ale miał też kilka niebieskich, czarnych i czerwonych. Poszukaj w necie powinno być wszystko rozpisane.
 
Do góry