łysy METAL?

Status
Zamknięty.

ryoku

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Siemka! Słucham rocka,metalu,punka! Ulubione zespoly to Coma,Akurat,Hey,Korn duzo by wymieniac... Jestem lysy! Jestem lysy juz ponad 5 lat gole sie zupelnie na lyso zyletka Ubieram sie w czarne bojowki glany jakies tam koszule ubieram sie jak metal!Ludzie myla mnie ze skinem no ale sie im nie dziwie,skinem jednak nie jestem ,jestem osobnikiem bardzo tolerancyjnym.Jednak mam maly problem chce zapuscic włosy jednak lata golenia na łyso zrobily swoje,mam spore zakola i nie mam pojecia jak bede wygladal z dlugimi wlosami. Jak myslicie sprobowac? czy to bedzie koszmarny wyglad?? Z gory thx za pomoc POZDRAWIAM peace&love
ps.nie kazdy lysy to kompletny idiota... Dresow nie trawie..
aha i zeby nie bylo ze wczoraj bylem dresem i sluchalem techna a zobacyzlem tokio burdel w bravo i przeszlem na metal.Rocka slucham okolo 5 lat;)
 

Weles

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
Stary zapuszczaj powoli i będziesz wiedział ;) I zrób to dla siebie, a nie z zasady, że słuchasz metalu, albo że Cię ludzie mylą ze skinem ;)
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
no właśnie. metalem jestes dla siebie nie dla ludzi, włosy tez są twoje i nie musisz nic robic dla ludzi.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jeśli znasz ideologie metali, słuchasz metalu i zadajesz sie z metalami i w dodatku ubierasz sie metalowo to nie widze problemu w twojej fryzurze...
ale jak mówisz że masz zakola duże to może zapuść sobie włosy tak na ok. 1cm
za dużo nie bo bedziesz z zakolami chyba ciujowo wygladał.
zresztą próbuj a czas pokaże:)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ja bym spróbował. Mój znajomy też ma wielkie zakola, jednak ma długie włosy, które zawsze misternie wiąże w kitkę i wygląda świetnie.
Próbuj.
 

ryoku

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
No i oczywiscie spróbuje :) macie moze pojecie ile zajmie mi zapuszczanie tych wlosow do ramion??Zakladając ze teraz mam jakies 3mm ;)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
To zależy od człowieka.
Mi rosną bardzo szybko włosy. Grunt to przycinać je co mniej więcej 2miesiące o ok. 5mm. do 1cm.
Oczywiście jak już będą miały kilka cm. :).
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Olej zapuszczanie włosów... toż to masakra(a jak mają tendencje do kręcenia się, to już w ogóle szkoda gadać). Łysy metal to pełnoprawny metal. Fani grinda chyba są tacy łysawi. No i NSBMowcy zapewne też bywają łysi. Więc luz... A jak tyle czasu czułeś się dobrze jako łysy, to po co na siłę to zmieniać?
 

ryoku

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
dla odmiany? ;) znudzila mi sie lysa bania:) zobaczymy co z tego wyniknie...
 

szybki2005

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław City
MetaloPunk słuchający Korna, Akuratu, Hey i Comy?:p coś źle napisałeś swoje ulubione zespoły, bo żaden z nich nie podchodzi ani pod metal, ani pod punk
 

ryoku

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
te co wymienilem to moze akurat rockowe sklady punkrockowe,taki zespol jak akurat nieda sie blizej okreslic to cos takiego rock pomieszany z reggae i ska ;) . Wymienilem tylko kilka zespolów co nie znaczy ze nie slucham jeszcze grup metalowych...A ty nos nos nos dlugie wlosy! :) Nie zapuszczam wlosow dla ludzi tylko dla siebie poprostu chce odmiany,i wlasnie pytam ile moze potrwac takie zapuszczanie i jak ktos ma spore zakola to jak to moze wyglondac ;)
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
zależy od Ciebie czy chcesz zapuścić włosy czy nie. zobaczysz sam czy zakola nie są za duże próbuj.

a tak z babskiej ciekawości jakie są Twoje ulubione zespoły 'metalowe' ?
 

ryoku

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
HUNTER, Slayer, Vader, Iron maiden tez lubie no i COME bardzo lubie nieiwem czy to wpakowac do rocka czy do metalu industrial czy co ale swietnie dali czadu na woodstoku 2006.I to oni powinni dostac baczka ;) Maja swietne teksty szczegolnie jeden ich album mi sie bardzo podoba mianowicie "pierwsze wyjscie z mroku" genialne tam maja piosenki. A tak pozatym wiesz ze Coma spiewal kiedys poezje spiewana ;)?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zrób obróbke swojej fotki w PS i zobaczysz jak będziesz z długimi włosami wyglądał :p.
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Szczerze mówiąc jak widzę łysego ubranego na czarno to też myślę sobie że to skinol no bo to pewnego rodzaju symbol a po symbolach się rozpoznaje ludzi (choć nie tylko, tak wstępnie). Moim zdaniem każdy facet w długich włosach, jaki by nie był, wygląda naprawdę super i o wiele lepiej niż w krótkich.
A od kiedy Metal musi mieć długie włosy i ubierać sie na czarno
Nie musi ale to symbol tak jak już mówiłam.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No niestety takie cholerne stereotypy już się w tym naszym państwie porobiły, że zawsze co łyse i w glanach to skin. Ale sam osobiście znam kilku metali, którzy włosami na głowie pochwalić się nie mogą choćby ze względu na wiek. Myślę, że fryzura jest w tym wypadku najmniej ważna. Ale rób jak uważasz. Sam u fryzjera byłem jakieś 2 lata temu i nie narzekam:) Nawet zapomniałem jak maszynka wygląda xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja bylem u fryzjera miesiac temu... przyciac koncowki bo zniszczone, a tak bardziej, to nie zamierzam sie obcinac :) ja tam lubie dlugie wlosy, zwlaszcza ze niektore znajome nie lubia jak maja krotsze niz ja xD
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja tam do fryzjera nie chodze xD Są ludzie, którzy boja się dentystów... A ja boje sie fryzjerów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry