Lumpeksy

TomBombadil

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Okolice Torunia
Rzadko, ale chodzę, za stówę można ubrać się od stóp po głowę w markowe ciuchy. Też często w lumpach prócz ciuchów można spotkać elektronikę, w ten sposób za piętnaście złotych upolowałem wieżę wartą prawie półtora stówy i chyba najbardziej cieszącą mnie rzecz, czyli oryginalny scyzoryk Victorinox, dostałem za darmo, bo pani nie miała mi jak wydać kilku złotych.
 

SportHurtownia

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
Czasem w sklepach typu second hand można natrafić na ciekawe rzeczy, natomiast aby czegoś wyszukać, trzeba faktycznie mieć dużo wolnego czasu oraz cierpliwości,a druga kwestia że tego typu ubrania często są bardzo sprane i niskiej jakości.
 

DenimKing

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
1
Raz na jakiś czas od święta zajrzę, natomiast nigdy nie mogę znaleźć niczego ciekawego dla siebie, to wymaga czasu i też trudno o rzecz która będzie w dobrym stanie. Wolę dołożyć nieco więcej i wybrać coś markowego, do czego mam zaufanie i co długo mi posłuży.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Trzeba się przyzwyczaić do tego specyficznego zapachu, smrodem bym jednak tego nie nazwał.
 

danekt79

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Moja żona jest królową lumpeksów :p nie bywa często ale jak juz pójdzie to wynosi naręcze szmatek jakichs "super okazji firmówek nic nie zniszczonych" :D
 

Biggie_pl

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
Łatwo popaść tutaj w przesadę i kupować w lumpexach rzeczy,które kompletnie nie są nam do niczego potrzebne, nie wspominam już o jakości bo to osobny temat i trzeba przejrzeć wręcz stertę ubrań aby natrafić na coś ciekawego.
 

mamaewa

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
Z ciekawości odwiedziłam to forum i myślałam że tu będą kobitki się wypowiadać a okazuje się że i panowie też odwiedzają te sklepy. Ja żadko ale zaglądam i swojemu mężowi też kupuję jak coś trafię fajnego. Ostatnio właśnie trafiłam ciepły sweter z którego jest zadowolony .
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Odwiedzam tego typu sklepy. Lecz trzeba poświęcić sporo czasu i umieć wyszukać coś oryginalnego.
 

KoszuleVictorio_pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jeżeli tylko mam czas to zdarzy mi się zajrzeć do takiego sklepu, natomiast trzeba się bardzo postarać aby coś wybrać, to prawdziwa sztuka. Czasami lepiej nieco dołożyć i wybrać odzież np: z dobrych sklepów internetowych.
 

ExtremeWear_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Niektórzy muszą, jednak moim zdaniem, o wiele lepiej jest kupować ubrania w Internecie. Można też znaleźć bardzo okazyjne ceny dobrych ubrań.
 
Do góry