Ludzie z You Tube

zadiar

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Co sądzicie na temat takich ludzi jak ten:
http://www.youtube.com/user/tomsita83#p/u/28/M2hiOdMR0Bw
jest to śmieszny gosciu
http://www.youtube.com/user/tomsita83

ale ma coś do powiedzenia... Trochę inny niż Gracjan, ale w sumie co sądzicie
o ludziach którzy chcą zrobić i robią karierę za pomocą YouTube?
Czy u was tak jak u mnie You Tube i Rapidshare zastępuje wam TV?
czekam na odpowiedzi które możliwe ze sam chciałbyś znać i zobaczyć ;)
 

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
Mnie nie przeszkadza jak ktoś chce zaistnieć w necie, każdy ma do tego prawo, a jak ktoś nie chce ich potem oglądać - też ma do tego prawo. Czasami tacy ludzie się gdzieś załapują, więc to duży plus, np Gracjan chyba wystąpił w jakiejś reklamie.
 

Bogumił Kania

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
205
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Łódź
Ja uwielbiam absolutnie cezika:) To jest gość wymiatacz :)
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=mfo-Ztt-moY[/YouTube]
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
parcie na szkło. A że owym ludzikom ie chce się skończyć odpowiednich szkół by zaistnieć, to kończymy zasypywani gównem. Byle ściągnąć na siebie uwagę
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
parcie na szkło. A że owym ludzikom ie chce się skończyć odpowiednich szkół by zaistnieć, to kończymy zasypywani gównem. Byle ściągnąć na siebie uwagę

No nie wiem czy można tutaj mówić o parciu na szkło. Chcesz to oglądasz, nie to zamiast gościa który nawija odpalasz sobie w YT głupawy filmik czy jakąś muzykę, albo wcale nie wchodzisz na YT :D
Dla mnie te wszystkie wypowiedzi na you tube są na równi z prowadzeniem bloga. Blogerzy też jeżeli piszą z sensem zbierają wokół siebie grupę stałych czytelników.
No inna kwestia jeżeli mówimy o Gracjanie czy innym pajacu, który wrzuca filmiki ze swoimi wygłupami. Ale i tak co niektórzy robią to w perfidniejszy sposób w telewizji, np. ten pajac z mojego regionu:
http://www.youtube.com/watch?v=cPSpRxSnSNc
"Występował" już w YCD, Zabij mnie śmiechem i Mam talent, w żadnym nic dosłownie nie pokazał.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Większość ludków z YT jakich widziałem, mnie nie bawiło. Jednym z wyjątków jest Niekryty Krytyk. Na wzór NostalgiaCritic omawia stare programy i bajki, a widać że kariera komika jest mu pisana :).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Niekryty Krytyk? Polecam Angry video game nerd, on krytykuje stare gry z konsol, miło sie go oglądało.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kojarzę, ale głównie z nazwy. Jak możesz, to rzuć tytułami co ciekawszych filmików.
 

pegaz1

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
2
Myśle, że równie często chodzi o "pokazanie się", co o kasę. Looknijcie na "Mam Talent" - ci ludzie są bardzo różni. Widać od razu, że niektórzy chcą tylko pokazać jacy są "cool", a inni najzwyczajniej startują w konkursie i chcą być "cool", bo nagroda jest "cool" ;)
 

Bogumił Kania

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
205
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Łódź
Ale "Mam Talent" to tylko szoł :) Zobaczcie że są tam czasem ludzi którzy się pocą i na prawdę dają z siebie wszystko a przy to coś potrafią... a i tak Wojewódzki, Chylińska Czy doktor Zosia potrafią zrównać kogoś z błotem jak by ten ktoś był czemuś winien. To po części żądza krwi na ekranie... nie jeszcze się nie zabijają ale za niedługo zaczną.
Youtube to trochę takie portal/narzędzie gdzie pokazujez to co umiesz bez "wszystkowiedzących" krytyków. Kiedyś żeby być krytykiem trzeba było coś wiedzieć na temat jaki się krytykuję a dziś wystarczy kogoś opieprzyć.
 

pegaz1

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
2
Ale "Mam Talent" to tylko szoł :) Zobaczcie że są tam czasem ludzi którzy się pocą i na prawdę dają z siebie wszystko a przy to coś potrafią... a i tak Wojewódzki, Chylińska Czy doktor Zosia potrafią zrównać kogoś z błotem jak by ten ktoś był czemuś winien. To po części żądza krwi na ekranie... nie jeszcze się nie zabijają ale za niedługo zaczną.
Youtube to trochę takie portal/narzędzie gdzie pokazujez to co umiesz bez "wszystkowiedzących" krytyków. Kiedyś żeby być krytykiem trzeba było coś wiedzieć na temat jaki się krytykuję a dziś wystarczy kogoś opieprzyć.
Żądza krwi to raz, promocja buractwa i bezgranicznego chamstwa to drugie. Żądza krwi objawia się w tym, że programy w których chodzi głównie o to aby kogoś zmieszać z błotem (ta, najlepiej aby jeszcze czasem dostał w ryja albo po jajach). Media posunęły się dalej - promują najprymitywniejszą formę "wyżywania się" na tych ludziach, którzy nawiasem mówiąc bywają sympatyczni, tak jak ta para: :), weźmy wspomnianego przez Ciebie Wojewódzkiego. Totalne zero, nie reprezentuje sobą niczego, jego teksty są nielogiczne, nachalnie efekciarskie, ma zero klasy, tak naprawdę nie zna się na niczym, a o wszystkim próbuje p...ć. No i jaki KW robił zawrotną karierę na tym, że jest żałosny - nic więcej. Wszystko w myśl zasady "bądź tak żałosny i hałaśliwy, że aż śmieszny!"
 

fidelstick

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://www.youtube.com/watch?v=so1l8wcx2dI Znacie może tego gościa? Ma naprawde fajny program, tyle że szkoda, że po angielsku. Wybiera 3 śmieszne, krótkie filmiki i je komentuje w zabawny sposób. Polecam wszystkim którzy znają angielski :)
 
Do góry