lubię spać w kapciuszkach lub baletkach

emliczek

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja też lubię skarpetki. Ale i tak często śpię boso. A co na nogi to kwestia gustu. Dla jednych sexi to szpilki a dla innych baletki.

/A propos szpilek, znam dziewczynę, która cały dzień chodzi po domu w szpilkach żeby atrakcyjnie wyglądać. To wydaje mi się przegięciem. Odnośnie odpoczynku dla stóp kręgosłupowi też coś chyba się należy? A może ona nie chce by ją telewizja zaskoczyła, bo może brała udział w konkursie Danio?/
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Ja też lubię skarpetki. Ale i tak często śpię boso. A co na nogi to kwestia gustu. Dla jednych sexi to szpilki a dla innych baletki.

/A propos szpilek, znam dziewczynę, która cały dzień chodzi po domu w szpilkach żeby atrakcyjnie wyglądać. To wydaje mi się przegięciem. Odnośnie odpoczynku dla stóp kręgosłupowi też coś chyba się należy? A może ona nie chce by ją telewizja zaskoczyła, bo może brała udział w konkursie Danio?/


A myślałam ,że w "malinowych baletkach"

Żal mi takich ludzi przecież to głupie i nie zdrowe ...trzeba mieć trochę rozumu... a nie tylko w każdej sekundzie myśleć o tym żeby dobrze wyglądać.
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Wow, można sypiać w butach??? :mruga: Nie, to nie jest normalne...
Akurat w sprawie spania jak dla mnie jedyne odpowiednie słowa to: im mniej, tym lepiej. No ale w sumie co kto lubi...
 

emliczek

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Czasem w malinowych, a czasem w skarpetkach. A czasem i bez. Tak jak koszule nocne czy piżamy też się zmienia /czasem trzeba je wyprać/.

Coś tych czasów za dużo.
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
moim zdaniem spanie w butach, kapciach czy czymkolwiek jest nie normalne . stopy powinny odpocząc przez noc, od normalnych butów.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Szczerze dla mnie to się wydaje na prawdę dziwne jak można spać w jakiś butach na co dzień
dobra jeżeli chodzi o skarpetki rozumie sama śpię w skarpetkach bo inaczej nie zasnę no ale
w butach? :/
Nie dość, że cały czas prawie się nosi je na nogach to jeszcze w nich spać..
Stopy też powinny trochę odpocząć od butów.
No i też rozumie, że po imprezie albo jakoś takoś samej mi się zdarzyło tak zasnąć..
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
i potem grzybica murowana. gołe stopy i tyle.. zdrowiej.
U mnie gole stopy =przeziebiony pecherz.Musi byc ze 25 stopni zebym nie zmarzla w stopy,krew mi tam jakos nie za bardzo krazy chyba.
Ale w budach bym nie spala,buty plus posciel-Nie.Zwylke bawelniane skarpetki.
Buty wynaleziono po to zeby w nich chodzic a nie spac.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no to właśnie w skarpetkach można ale nie w butach..
 

arystotelesplaton

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Przyszła zima, a raczej zimniejsze dni, bo kalendarzowo mamy jeszcze jesień. Więc ożywiam temat, podbijam pierwotną treść. Może wzbudzi jeszcze zainteresowanie.
 

arystotelesplaton

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
To bardzo proszę ponawiam pytanie sprzed lat. Czy ktoś z was zakłada do spania kapcie bądź coś na stopy. Kto z Was nie lubi spać boso ?
 
Do góry