Lubicie zarost u mężczyzn?

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
16042014 napisał:
Mój jest najlepszy.
Ten, ktory masz na zdjeciu?
:lol:

No nie oszukujmy sie, najlepszy jest, byl i bedzie kilkudniowy zarost. Dla faceta pozniej tez jest dyskomfort i mega ten zarost lubi przeszkadzac. Dlatego ja staram sie golic co kilka dni, czasami jak mi sie nie chce to w tydzien sie wyrobie. Raz nie goliłem sie przez dwa tyg, katastrofa byla. :przewraca:
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Lekki, kilkudniowy zarost - jestem na tak! Broda - jestem na nie :thumbdown:
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Kto co lubi :) dla mnie ważne żeby był zadbany, bo jak to takie wiszące smętnie kłaki to odpada, mąż od paru miesięcy nosi zarost i choć na początku byłam na nie, to teraz się do tego przyzwyczaiłam i mi się podoba, nawwt kupiłam mu beard designer żeby nie zapuścil jakiegoś lasu a miał czym go dobrze przycinać, przycina go na krótko i dobrze to wygląda
 

Augusta

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2016
Posty
33
Punkty reakcji
1
Mnie się w ogóle podobają owłosieni mężczyźni :) Broda i kilkudniowy zarost (lub nieco dłuższy, ale zadbany) są świetne. Długa, obecnie modna broda - nie bardzo.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Mi się podoba, ale zadbana broda :) Taka zapuszczana bez składu i ładu już taka fajna nie jest. No i zdecydowanie wolę mężczyzn z brodą niż krostkami po wrastających włoskach - co zdarza się tym, którzy golą się codziennie ;)
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Oj tak. Mężczyzna musi miec zarost, ale tylko zadbany. Nie kudly rosnace kazdy w inna strone, a ładnie, rowno przyciete brodki :)
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Ja też :), mąż ma fajny zarost i myslę żeby mu kupić jakiś trymer żeby łatwiej mu się go przycinało.
Mimikra - i jak się ten trymer sprawdza u Twojego faceta?
 

kidnapper

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2017
Posty
22
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Widzę, że nie tylko ja jestem fanką kilkudniowego zarostu :D Jednak tylko u brunetów, u blondynów jakoś mi sie on nie podoba. Kwestia gustu ;)
 

bonie80

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zarost jak najbardziej tak i ten mniejszy i ten większy,ale jednak się cieszę,że mój mąż nie jest brodaczem ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Kurna, a ja dopiero co się ogoliłem.

Ale nie na łyse zero!
 
Do góry