Lubicie zarost u mężczyzn?

North

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Mój K. w takim 3-dniowym zarostem wygląda super i mnie podoba się to bardzo! W ogóle faceci moim zdaniem wyglądają fajnie z zarostem!
 
M

MarcysiaK

Guest
lubię, ale nie u swojego :D u swojego lubię, jak jest ogolony, nic nie drapie :D
oczywiscie mając na mysli zarost nie myślę o samych wąsach, tylko fajnej brodzie zadbanej bez resztami jedzenia :D
 

joas17ce

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Nie cierpię mężczyzn z zarostem, chyba że tylko kilkudniowym... Zdecydowanie nie podobają mi się brodacze. Uważam, że Ci co się nie golą po prostu idą na łatwiznę i zaniedbują swoją higienę.
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Powiem Wam, że ja jakiś czas temu uwielbiałam zarost u facetów, ale odkąd mój przestał się golić, to tak mi się to opatrzyło, że gonię go już do golenia.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Ja lubię zarost. I klatę zarośniętą też. Włosy na głowie za to muszą być krótkie.
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Czemu krótkie? Dobrze jest czasami pociągnąć za taką czuprynkę na głowie ;) Klata jeszcze, jeszcze, ale najgorsze są włosy na plecach. Bleh ;)
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
No lubię krótkie. i zarost który drapie :) oj tak :)

Niedawno byłam na takim pokazie tanecznym, gdzie pan tancerz miał do czysta wygoloną klatę. Do tego bardzo chudą. Wyglądał jak kurczak z lodówki :)
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
A co to za pokaz taneczny, gdzie tancerze pokazują gołe klaty? :D

Kurczaki w mojej lodówce są zawsze niedoskubane do końca, ale mięsko zawsze świeże :)
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Bardzo podoba mi się zarost u faceta. Dla mnie może mieć brodę, niczym drwal. :D
 
K

kate2

Guest
Agne napisał:
Bardzo podoba mi się zarost u faceta. Dla mnie może mieć brodę, niczym drwal. :D
A kolorowa może być? :D

41.jpg



51.jpg



81.jpg


101.jpg

112.jpg


141.jpg
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Mężczyzna ogolony nie jest dla mnie już tak męski, jak ten z zarostem. Całe szczęście mój najdroższy nie lubi się golić i ładnie podcina włosy, aby wyglądał higienicznie. Wilk syty i owca cała :)
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
U mnie to samo :) Tyle tylko, że to ja władam maszynką do włosów i panuje nad długością. Specjalnie sprezentowałam mu profesjonalną maszynkę fryzjerską. :)
 

lelekitrelek

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
jak facet dba o zarost to ok, taki trzy dwu trzy dniowy to jest jeszcze ok, potem to porażka, przynajmniej jak dla mnie zaczyna mnie to to swędzieć, nieprzyjemne takie. Kupiłem sobie trymer i podkaszam brodę i jest ok.
 
Do góry