Lubelszczyzna rządzi!

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Jestem z południa, w waszej kraince byłam pierwszy raz w życiu i baaardzo mi się spodobało! Byłam na weselu w zajeździe Arkadia w Tomaszowie, najlepsze chyba wesele na jakim byłam. Świetna potańcówka, pyszne jedzenie i przemili ludzi. Większości gości nie znałam. Poznałam świetnego gościa z Zamościa. Na pewno was wkrótce odwiedzę znowu!:)
 

Mada Faka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miło, miło mi to słyszeć - mieszkam ok 30km od Tomaszowa, lecz chodzę tam do PSM, a Arkadię mijam codzień, jak tam jeżdzę :)
Zapraszam ponownie :)
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
A cóż to jest PSM?:) Strasznie spoko są ludzie z Lubelszczyzny, naprawdę! Roztocze to piękna kraina wybieram się tam znów w maju. Dostałam zdjęcia z wesela w Arkadii i wspomnienia wracają;) W sumie jak się u was pojawię znowu to będę miała przewodnika, ale jak możesz to napisz co warto zobaczyć w Tomaszowie i Zamościu;)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja też się jaram lubelszczyzną :D
Szczególnie jeśli chodzi o rezerwat przyrody 'Piekiełko'. Urzekło mnie to miejsce :p
Na pewno jeszcze kiedyś pojadę :) i też się zatrzymam w Arakdii.
Ostatnio jak tam byłam ze znajomymi to było jak w domu. Obiadki, mięciutkie łóżeczko, super :)
 
P

papryka9

Guest
"Piekiełko" powiadasz? To musi być coś naprawdę rewelacyjnego. Czy wszystkie trakcje na Lubelszczyźnie noszą takie sugestywne nazwy-"Piekiełko", "Zajazd Arkadia"? Co jeszcze? Jeśli znajdziecie cos fajnego to koniecznie o tym napiszcie:) Może być zabawnie:)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
A czy sama nazwa 'roztocze' nie jest komiczna? :p
Jest jak diabli :p
Jak mozna nazwać krainę geograficzna tak jak bakterie utrudniające życie kazdej pani domu, no jak :p
ale Polacy słyną ze swojej pomysłowości ;p
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
oj tak nazwa może przywołać różne skojarzenia, ale chyba nie to jest najważniejsze. Chyba bardziej w takiej sytuacji byłoby się skupić na urokach i atrakcjach takiego miejsca. wiecie jesteśmy tuż po majówce,ale chyba wkrótce kolejny długi weekend. Więc chyba już czas na to, żeby się zastanowić nad tym, gdzie można by się było udać. czy możecie napisać coś więcej o tym miejscu i o zajeździe Arkadia. Bo już gdzieś czytałam, że to jest fajne miejsce na to, żeby tam spędzać czas;)
 
Do góry