Lubelszczyzna nasz region:)

Marybeth

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Lubelszczyzna piękny region!
Ostatnio pojechałam szynobusem do Zwierzyńca. Roztocze jest piękne, chociaż po godzinach wędrówki można się nieźle zmęczyć. Jednak polecam ze względu na spokój, jaki można odnaleźć. Wielu ludzi ucieka w wakacje z miast na wieś.
Co do postu mojego poprzednika, praca jest wszędzie. Trzeba tylko chcieć. :)

Gressil

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
VIP
Punkty reakcji
500
Problemy ze znalezieniem pracy może i są ale na pewno nie latem. Poza tym, jeżeli ktoś na prawdę chce to prędzej czy później i tak tą pracę znajdzie nawet na Lubelszczyźnie.

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Punkty reakcji
19
Polecam Chełm bogaty w atrakcje turystyczne, świadczące o ciekawej i burzliwej historii miasta.
Zabytki ukazują mieszanie się w przeszłości trzech kultur: polskiej, ruskiej i żydowskiej.

Polecam spacer po chełmskich podziemiach - unikalnym zabytku staropolskiego górnictwa. Podzienia ciągną się kilometrami skomplikowanym labiryntem korytarzy, grot i komór, wyrytych w kredzie pod kamieniczkami, w obrębie dawnych murów miejskich. Trasa turystyczna ma długość 2km. i można tu spotkać ducha Bielucha.

Miasto leży na linii kolejowej Warszawa-Kowel-Kijów, jest to też najkrótszy szlak kolejowy łączący Kijów z Warszawą i Berlinem.

sajkozis

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
W Lublinie nie podoba mi się, że jest tu tak dużo kibiców Barcy :) Taki żarcik, mam nadzieję, że się nie obrazisz :) A tak poważnie. Mi się w Lublinie podoba. Miasto nie jest małe ale z drugiej strony nie jest takim molochem jak Warszawa czy Wrocław (bez obrazy). Ogólnie Lubelszczyzna jest piękna. Chodzi zarówno o krajobrazy, naturę jak i oczywiście kobiety:) Zmieniłbym infrastrukturę, chociaż powoli, powoli są zmiany na lepsze. Lotnisko, obwodnice, drogi, inwestycje budowlane, nowy stadion, strefa ekonomiczna. Gdyby dało się więcej zarabiać to w życiu bym nie pomyślał żeby się z tego regionu czy miasta wynieść. Mentalność ludzi wszędzie jest taka sama. Są tacy z którymi da się żyć ale wszędzie jest mnóstwo dwulicowych obłudników. W takim wypadku niema co lepszego środowiska czy społeczeństwa szukać w innych miastach, miasteczkach czy wsiach. Nawet ZUS się zmienia na lepsze :) http://www.itvl.pl/news/sprawe-w-zus-zalatwisz-nawet-o-polnocy

Do góry