Lubelszczyzna nasz region:)

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Problemy ze znalezieniem pracy może i są ale na pewno nie latem. Poza tym, jeżeli ktoś na prawdę chce to prędzej czy później i tak tą pracę znajdzie nawet na Lubelszczyźnie.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Polecam Chełm bogaty w atrakcje turystyczne, świadczące o ciekawej i burzliwej historii miasta.
Zabytki ukazują mieszanie się w przeszłości trzech kultur: polskiej, ruskiej i żydowskiej.

Polecam spacer po chełmskich podziemiach - unikalnym zabytku staropolskiego górnictwa. Podzienia ciągną się kilometrami skomplikowanym labiryntem korytarzy, grot i komór, wyrytych w kredzie pod kamieniczkami, w obrębie dawnych murów miejskich. Trasa turystyczna ma długość 2km. i można tu spotkać ducha Bielucha.

Miasto leży na linii kolejowej Warszawa-Kowel-Kijów, jest to też najkrótszy szlak kolejowy łączący Kijów z Warszawą i Berlinem.
 

sajkozis

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
W Lublinie nie podoba mi się, że jest tu tak dużo kibiców Barcy :) Taki żarcik, mam nadzieję, że się nie obrazisz :) A tak poważnie. Mi się w Lublinie podoba. Miasto nie jest małe ale z drugiej strony nie jest takim molochem jak Warszawa czy Wrocław (bez obrazy). Ogólnie Lubelszczyzna jest piękna. Chodzi zarówno o krajobrazy, naturę jak i oczywiście kobiety:) Zmieniłbym infrastrukturę, chociaż powoli, powoli są zmiany na lepsze. Lotnisko, obwodnice, drogi, inwestycje budowlane, nowy stadion, strefa ekonomiczna. Gdyby dało się więcej zarabiać to w życiu bym nie pomyślał żeby się z tego regionu czy miasta wynieść. Mentalność ludzi wszędzie jest taka sama. Są tacy z którymi da się żyć ale wszędzie jest mnóstwo dwulicowych obłudników. W takim wypadku niema co lepszego środowiska czy społeczeństwa szukać w innych miastach, miasteczkach czy wsiach. Nawet ZUS się zmienia na lepsze :) http://www.itvl.pl/news/sprawe-w-zus-zalatwisz-nawet-o-polnocy
 
Do góry