LTE PLUS problem

ymcyk

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam
Mam problem z mobilnym internetem z plusa. Podczas przegladania internetu wszystko dziala jak nalezy. Problem zaczyna sie kiedy odpalam jakas sieciowke, po wlaczeniu np diablo 3 internet zaczyna lagowac, a na programie modemu wyskakuje napis <brak karty sim><urzadzenie zostalo rozłaczone> ale internet nie zostaje do konca rozlaczony, bo czasami mozna nia sie ruszac miedzy jednym lagiem a drugim. Po chwili przestaje dzialac wogole. Kiedy w Diablo 3 <starter sciagniety od blizzarda> nie da sie grac np CS:GO dziala bez problemu- czasami przytnie, ale to raczej wina dostawcy.
Bledy wystepuja na PC, jest to dobry sprzet ze swiezo zainstalowanym systemem, i sterownikami. Podejrzewam ze jakiegos moze brakowac lub moze nie dzialac prawidlowo. Dodam ze modem byl testowany na 3 innych komputerach i dzialal bez zarzutu.
 

przemekk1989

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bytom
Może po prostu za słaby internet na D3? Miałem kiedyś internet z Plusa i normalnie tragedia, nie ma to jak szybkie stałe łącze.
 

ymcyk

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Predkosc polaczenia jest znakomita, mam wszystkie kresli zasiegu, w CSGO mam pingi rzedu 40-50ms. A Diablo 3 pobiera znikome ilosci kb, na godzine gry moze 5 mb gdy CS potrzebuje 60-70 mb
 

ymcyk

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
problem rozwiazany, trzeba zainstalowac WSZYSTKIE sterowniki do plyty głownej
 
Do góry