Łózko ze ściankami

Bochelek Kopcioch

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hejka! ;] Potrzebuje łózko takie jak 70-90 cm szerokości. Aktualnie planuje taki miły, kremowy kolor, lecz nie wiem jaki kolorek łózka będzie pasował do ścian. Po głowie mi chodzi drewniane ciemno brązowe wange(czy coś takiego) bądź takie coś http://s.sklep.meble.pl/gfx/granmar/sklep_oferta/135723/lozko_bari_bardzo_miekkie__producent_wa_wa__7414240071.jpg (chodzi mi o ten materiał łozka) Do tego jakiś miękki materac. Jak jest taka możliwość, to niech będą ścianki wokół łózka, jak nie to nie. Cena: 1000-1500zł Pozdrawiam! :]
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
A my w czym mamy pomóc/ doradzić? :) Kolorystka chyba do siebie pasuje, aczkolwiek to zawsze kwestia gustu.
 
I

ItaliaAmore

Guest
Zanzibar napisał:
Kupujesz łóżko a baldachim możesz stworzyć nawet sama, polecam google, a łózko takie żeby na lata starczyło
jasne, ze tak, zrobic baldachim to nic trudnego, stelaze pod baldachim kosztuja nie wiecej niz 20zł
 

Zosia_K

Zbanowany
Dołączył
12 Październik 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
U nas już od dłuższego czasu doskonale sprawdź się łóżko drewniane z twardym materacem, Łatwo zmienić aranżację i dobrać różne dodatki. W sumie poprzednio mieliśmy łóżko kontynentalne i tam żeby coś zmienić to już było trudno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry