Loop' y , Sample

Distribid

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Poznań
Witam;) Czy mogłby ktoś podzielić się jakimiś loopami lub samplami z którymi da się coś nastukać w FL8 ?:)
Mam taką fajną strone z fajnymi loopami looperman.com ale internet jest o wiele szerszy i dłuższy więc razem z google mogło nam coś umknąć;)
Albo stronki albo linki do RS czy MU czy co kolwiek innego z paczkami albo z jakimiś wtyczkami. Z góry dzieki za pomoc;)
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Najwazniejszego nie napisales :D Jaki styl muzyki preferujesz?
 

WhereAreYou92

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Oj ja głupiś;)
Głównie do muzyki rap ;) Chociaż ze swojego skromnego doświadczenia wiem że nawet z innych gatunków muzycznych nie które da sie wykorzystać ;) Np. Sample gitar metalowych;)
Ale głównie rap rap / hip-hop jak kto woli
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wpisz w google "sample hip hop fl studio" ;) Nie wiem, ktore sample do HH sa najlepsze, bo nie siedze w tym (tylko w minimal house), ale na pewno cos znajdziesz :D
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Było na forum, wrzucałem tego sporo, poszukaj sobie - mi się nie chce.
 

BeGieKa

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Zagłebie
Alchemist sample do hip hopu dobre. Nie wiem po Ci loopy, jak tworzysz to stawiaj na swoje pomysły.
Ja Ci odradzam loopów i samplowania, a polecam zabawe z wtyczkami takimi jak edirol orchestral, purity, hypersonic z tych wtyczek stworzysz bardzo dobre bity hh w fl studio.
Jak chcesz robic muzyke wykorzystując loopy to przepraszam bardzo, ale żaden producent z Ciebie nie będzie.
 

BeGieKa

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Zagłebie
Nie zgodzę się z tobą...wielu ,,producentów" uprawia sampling.Kwestia kreatywności....
ja tu nie mówie o samplingu tylko o gotowych loopach w paczkach z samplami. Sampling jak najbardziej każdy robi, ale samodzielnie tnie. Chodziło mi o gotowe loopy a z tych żaden porządny producent nie korzysta.
 
Do góry