lokówka do długich włosów

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
Czy sa jakieś modele specjalne do długich włosów? Bo niestety tradycyjna jaką posiadam nie radzi sobie z bardzo długimi włosami córci, fajne by było jakby też nie była jakoś mocno obciązająca dla włosów
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
Jak szukasz lokówki do długich włosów to sprawdź sobie model babyliss C638E, ma bardzo długą tą powierzchnię grzewczą, szybko pokręcisz niią włosy a to model z tej serii sensitive dla delikatnych włosów więc tez ich tak bardzo nie obciążysz.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Jak szukasz lokówki do długich włosów to sprawdź sobie model babyliss C638E, ma bardzo długą tą powierzchnię grzewczą, szybko pokręcisz niią włosy a to model z tej serii sensitive dla delikatnych włosów więc tez ich tak bardzo nie obciążysz.

To prawda. Oni robią naprawdę porządny sprzęt fryzjerski, więc myślę, że warto się zdecydować. Mój mąż od nich trymer, a ja prostownicę i suszarkę. Wszystko działa bez zarzutów. Bratu kupiłam pod choinkę trymer z ostrzami z japońskiej stali i też myślę, że będzie zadowolony.
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja byłam rozczarowana suszarko- lokówką Babylissa, strasznie szarpała włosy... musiałam zwrócić po 2 użyciach. Kupiłam rowentę Brush Activ i jestem zadowolona, pierwsza automatyczna suszarko-lokówka co nie plącze włosów, cena też przystępna....
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Mojej mamie kupiłam lokosuszarkę babyliss i jest z niej bardzo zadowolona. Myślę że jeśli chodzi o wplątywanie włosów to raczej kwestia wprawy jak nawijać włosy żeby się nie plątały, to ważne szczególnie przy sprzęcie obrotowym, trochę ćwiczeń i nawet dłuższe włosy da się nią ułożyć.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Napiszesz, który to model? teściowa ma niedługo urodziny i tak mi chodził pomysł właśnie takiego sprzetu. Markę babyliss znam bo sama mam kilka urządzeń od nich i sobie chwalę, zawsze są wykonane z dbałością o szczegół
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Napiszesz, który to model? teściowa ma niedługo urodziny i tak mi chodził pomysł właśnie takiego sprzetu. Markę babyliss znam bo sama mam kilka urządzeń od nich i sobie chwalę, zawsze są wykonane z dbałością o szczegół
Jeśli jeszcze nie kupiłaś to ten sprzęt, który ja kupiłam to model AS970E. Jest genialna, daje się łatwo ułożyć włosy, podnieść je u nasady i nadać im ładną objętość. Mama z niej ciągle korzysta i wiem, że jej się bardzo to spodobalo.
 
Do góry