Lokówka - ale jaka?

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Boje się, ze po lokówce będę miała siano a nie włosy, słyszałam, że lokówki niszczą włosy.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Zależy jaka lokówka... jak kupisz sobie taką z funkcja pary to bez obaw, na pewno nie będziesz miała siana. Dobry wybór to podstawa, trzeba zwracać uwagę na płytkę, musi być tytanowo ceramiczna, bo taka nie niszczy włosów. No i żeby prostowała już za jednym pociągnięciem tak jak babyliss to robi..
 
A

Amber27

Guest
Nie każda lokówka niszczy włosy. Ja używam lokówki z Babyliss i nie niszczą mi włosów. Trochę kosztuje, ale masz pewność, że nie zniszczysz włosów.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Napisałam prostowała, ale edytować nie mogę. Miałam na myśli loki, które wychodzą za pierwszym razem i długo się trzymają.
Ten model C338E wygląda tak:
c338e.jpg
 
S

szyszana

Guest
I w każdym przypadku należy robić tak, aby dobierać jakościowe i trwałe rozwiązania.Takie dają święty spokój i wbrew pozorom oszczędność pieniędzy.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Jasne, taki sprzęt się zwróci bo fryzjer odpadnie. Jak fryzura się trzyma cały dzień a nawet następnego dnia włosy są jeszcze kręcone to znaczy, ze jakość i lokówki jest bardzo dobra.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Mam lokówkę z powłoką ceramiczną Remingtona, a dokładnie model Peral Pro Curl 32 mm i nie zauważyłam zniszczenia włosów, ale zawsze przed lokowaniem stosuję olejek Biovax naturalne oleje na końce włosów, który je chroni przed zniszczeniem od wysokiej temperatury. Nie mam rozdwojonych końców, nie łamią się, nie są jakoś bardziej przesuszone.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Moje też się nie łamią chociaż ja nie stosuję żadnych olejków. Prostownica sama dba o to dzięki powłoce sublim touch. Cenię ją właśnie za to, i jeszcze to, że ma[SIZE=10pt] [/SIZE]
aż 10 ustawień temperatury, to ja sobie dopasowuję, w zależności jaki efekt loków chcę uzyskać..
 

Unicorn

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2017
Posty
16
Punkty reakcji
1
Jak chcesz kupić lokówkę to tylko automatyczną! Przerzuciłam się ze stożkowej na curl secret od babyliss i teraz już nie wyobrażam sobie zmiany na odwrót. Stylizacja przeszła z godziny w 15 minut, i można robić dowolnie mocny skręt. Trzeba tylko dobrze rozczesać włosy i brać małe pasma, ale gorąco polecam bo podbiła moje serduszko
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
u mnie babyliss od jakiegoś czasu bardzo dobrze sie sprawdza, wcześniej nie znałam tej firmy, ale teraz jestem bardzo zadowolona z niej. Lepiej mi sie trzymają to oczywiście po lakierze ale i tak bardzo ładny skręt się robi.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja bym bardzo chciala te automatyczna z philipsa, ktora tez chroni wlosy przed wysoka temperatura, no ale.. kasa, kasa, kasa wiecznie jej malo :/
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Niedawno kupiłam sobie w promocji z lusterkiem curl secret c1201e, loki po niej wychodzą cudne. Idealnie zakręcone i też nie trzeba się ż tyle narobić, ja to zawsze miałam przy tradycyjnych lokówkach problem z ładnym nawinięciem włosów, zawsze coś było nie tak, włosy się rozwijały, tutaj lokówka robi robotę za mnie :)
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Zaciekawiła mnie parowa lokówka automatyczna babyliss. Loki mają wychodzić bardziej nawilżone, w tym modelu można sobie ustawiać temperatury, kierunek kręcenia się i czas, a to za każdym razem pewnie daje różny efekt.
 

fiona77

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
14
Punkty reakcji
1
Ja tam wolę suszyć włosy naturalnie, nakładam swoje specyfiki i staram się nie suszyć włosów, zawijam w koka na noc a potem z rana mam naturalne fale. Czasem owszem podsuszę ale mam suszarke z dyfuzorem by ich nie przesuszać.
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja dokonałam rozsądnego zakupu na notino po długich poszukiwaniach, namowach i mam teraz lokówkę do długich włosów BaByliss PRO Titanium Diamond Extra Long i jestem bardzo zadowolona i moje włosy też :)
 

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja dokonałam rozsądnego zakupu na notino po długich poszukiwaniach, namowach i mam teraz lokówkę do długich włosów BaByliss PRO Titanium Diamond Extra Long i jestem bardzo zadowolona i moje włosy też :)
Babyliss ma bardzo produkty, ja mam od nich sucharkolokówkę już parę dobrych lat i nauczyłam się samodzielnie układac włosy jak u fryzjera :) w pracy mi wszyscy zazdroszczą :D
 
Do góry