Lokówka - ale jaka?

maggiex

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Jestem dość blisko z moją kuzynką i chciałam jej zrobić fajny prezent na 25 urodziny :)Wiem, że chciałaby mieć lokówkę, bo jej włoski, choć podatne na kręcenie, ale tylko na końca. Używa różnych kosmetyków, które mają na celu wzmocnić skręt włosów, ale nie pomogło. Cenię sprzęt bosha i dlatego wyszukałam na magicznaplaneta.pl fajną lokóweczkę bosha PHC 2500 z nakładkami ceramicznymi (to ponoć ważne) i chłodną końcówką. Co o tym myślicie? Uzywałyście już kiedyś lokówki i jakiej?
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Jeśli to nadal aktualne, to ja mam właśnie lokówkę z BOSH-a i jest rewelacja :)
mam tę z jonami nabłyszczającymi :]

Polecam jakby co :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Słyszałam dziś w radio ze w sklepie Saturn chyba jest promocja na lodówkę Side by Side LG, z kostkarką do lodów wbudowaną w drzwi. cena atrakcyjna z tego co słyszałam :D

słyszałam ze lokówki remingtona najlepsze. nie mam choć zamierzam na gwiazdkę sobie sprawić ?
 
V

victoria_k

Guest
lokówka, jedyna według mnie wrat polecenia, bo sama ja mam to Lokówka Bosch PHA 2300. Jest rewelacyjna, bardzo dobrze modeluje włosięta ;)
 

zoolinka

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
KRK
Ja używałam Remingtona, ale nie pamiętam jaki to był model. Ale polecam produkty tej firmy, bo można ich latami używać...
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiem, że firma Savion ma bardzo dobrej jakości lokówki. Do tego plusem jest ich cena, ponieważ są naprawdę niedrogie. No bo gdzie się znajdzie dobrą lokówkę za 30 zł? Można powiedzieć, że to prawie jak za darmo ;)
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Moja fryzjerka polecila mi Babyliss'a. Ja kupiłam sobie model 2173E
smile.gif
Jest genialna ;) Zresztą Babyliss ma świetne produkty - mam tez ich prostownice ;D
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Tak w ogóle to genialna jest ta firma i masz z niej cały sprzęt kupiony. Tak tak. :)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Jeśli już mowa o tej firmie to może tym razem zaproponuję coś konkretnego ;) lokówka tytanowo- turmalinowa 19mm BAB2172TTE na pewno dobrze się sprawdzi. Ma to co trzeba: szybko się nagrzewa, ma izolowany termicznie uchwyt i wyświetlacz cyfrowy - tak więc w sam raz ;) Tylko nie wiem jak z ceną - czy akurat taka jak tutaj będzie odpowiednia?
 

jawor00

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
nie chcę zakładać nowego tematu, więc podepnę się pod ten tutaj :) chciałbym kupić dziewczynie lokówkę na urodziny, ale kompletnie się na tym nie znam. poszperałem po Internecie i w sumie większość poleca albo Remingtona albo Babyliss'a, więc do tych 2firm zawęziłem swoje poszukiwania.

Wypatrzyłem sobie Remingtona CI9522 w sklepie satysfakcja.pl - jak myślicie, warto brać ten model? 2wałki, bardzo szybkie nagrzewanie i regulacja temperatury, do tego jakieś akcesoria. Będzie trafiony prezent, czy niezbyt?
 

jawor00

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
o, Remington jest teraz za 69zł na grupowych zakupach citeam.pl/oferta/lokowka-remington-ci9522 ! Możecie szybko podpowiedzieć, warto, sprawdza się to na włosach? Mam czas do 2września...
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
lokowki nie kupuje sie codziennie, wiec faktycznie warto kupic raz a porzadna, mnie bardzo podoba sie ta co reklamuja, taka zagieta, unoszaca wlosy:)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
lokówki nie mam, ale do kręcenia używam prostownicy. na razie to mi wystarcza, ale myślę też nad kupnem czegos dobrego.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
warto też przemysleć grubość lokówki, aby była odpowiednia do włosów, i tego jakiego oczekujemy efektu, bo ja kupiłam w zeszłym roku, i teraz stwierdziłam, że mogłaby być grubsza:)
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
i taka chyba jest najlepsza, ponieważ grubość powinna być dopasowana do długości włosów, a dzięki takiej możliwości, będzie długo służyć:)
 
Do góry