Łodź <3 ;)

sebastian892

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Witam Serdecznie.

Szukam osób chętnych na spotkanie, a dlaczego tu piszę ? Ponieważ nie mam żadnych znajomych od kiedy narzeczona mnie zostawiła z którymi mógłbym spędzać wolny czas, dlatego każda znajomość jest dla mnie na wagę złota.

Bardzo proszę pisać prywatne wiadomości w tym celu.
Pozdrawiam.
Sebastian.

@Edit: Bardzo proszę o propozycję spotkań, nie narzucam niczego ale samotność mi już za bardzo doskwiera.
 

Eza

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
1
Też Łódź. Ale czy taka dumna jestem... To podlega dyskusji. :D
 

Ariel87

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Czy ktos wie gdzie moge naj taniej nauczyc sie tanczyc w Łodzi?? Wazne by było
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Osobiście polecam szkołę tańca "Peter" sam się tam uczyłem i byłem zadowolony (ceny raczej nie porażają, a odpowiedni poziom jest zachowany) ukończyłem 10stopni i mogę powiedzieć, że dużo zależy od tego ile się poświęca czasu na taniec i z pewnością trzeba kontynuować, bo po pewnym okresie widać pewne "luki" w pamięci :p (chodzi o taniec towarzyski ;))

Co do spotkań to jak ktoś chce się skontaktować "doraźnie" to najlepiej priv/gg, bo różnie bywa z moim przebywaniem na forum, a nie każdy temat przeglądam po pewnym czasie, zazwyczaj staram się brać udział w tematach, które mają kiedyś swój koniec, a jeśli nie to przynajmniej jest niemalże wyjaśniony (aczkolwiek śledzę "miejsca" w których się udzielałem) :)

Pzdr J. Frost.
 
Do góry